رستوران خراسانی
9 شهریور 1400
ایرانگردی

جاهای دیدنی کیش؛ از دریا تا رویا

کیش

یک شغل سخت و پر مشغله، یک جدایی بد، از دست دادن یک عزیز؛ سفر می تواند تسکین بزرگی برای  استرس و ناراحتی باشد. البته شاید شما به دنبال فرار از مشکلات خود نباشید؛ در اینصورت یک دلیل خوشحال کننده برای مسافرتتان هست! به صورت کلی مردم از سفرهای خود به دنبال چیزهایی هستند که در خانه ندارند: آب و هوای بهتر، مناظر زیباتر، آزادی برای انجام آنچه می‌خواهند، تجربیاتی که معمولاً نمی‌توانند داشته باشند، و آرامش. خب طبیعتا اگر به فکر سفر داخلی باشید؛ بلیط هواپیما کیش برای همه ی ما اولین انتخاب است. دیدنی های کیش آنقدر پر از هیجان است که قلبتان یک لحظه از هجوم آدرنالین آرام نمی گیرد. در این جا می خواهیم به شما جاهای دیدنی کیش با قیمت را نشان بدهیم تا شما بتوانید ببرنامه ریزی کنید.

فلای بورد کیش + تفریحات کیش با قیمت

فلای بورد کیش

فلای بوردینگ یک ورزش آبی نسبتاً جدید است که به شما امکان می دهد بر روی سطح آب پرواز کنید. در حال حاضر فلای بورد کیش، طرفداران زیادی دارد و خوب است هنگام تصمیم گیری در مورد اینکه آیا آن را امتحان کنید یا نه، اطلاعات مهمی درباره نحوه عملکرد آن بدانید. اما به صورت کلی یادگیری اصول اولیه فلای بورد کار سختی نیست. بسیاری از مربیان می گویند که برای اولین بار فقط 5-10 دقیقه طول می کشد تا تعادل را در روی سطح آب حفظ کنید. به هرحال فلای بورد کیش به عنوان یکی از مکان های تفریحی کیش با هیجان فوق العاده بالا و منحصر به فرد؛ به دوست داران دریا و پرواز معرفی می شود.

اطلاعات بیشتر درباره فلای بورد کیش

ساعت کاری فلای برد کیش : 9:30 الی 17:30

مناسب برای برای خانم ها و آقایان

قیمت بلیط فلای بورد کیش : کمتر از 500 هزارتومان

پارک کیبل اسکی کیش + تفریحات کیش با قیمت

پارک کیبل اسکی کیش

از مبتدی تا حرفه ای، هر کسی که به دنبال تجربه اسکی روی آب باشد؛ می تواند پارک کیبل اسکی کیش را در لیست برنامه های تفریحی کیش قرار بدهید. به اولین و بزرگترین سایت اسکی خاورمیانه بروید و لذت بودن در میان امواج را بچشید.

اطلاعات بیشتر درباره پارک کیبل اسکی کیش

بهترین رستوران های کیش در این مجموعه است. از جمله : رستوران طهرون، کافه ضیافه و رستوران انرژی

اجرای انواع موسیقی زنده و دیجی ها

امکاناتی نظیر: رختکن، سکوی شروع، اتاق آموزش و فروشگاه لوازم و تجهیزات ورزشی مخصوص کیبل اسکی

قیمت اسکی روی آب با قاق نزدیک 200 هزارتومان اعلام شده است.

کارتینگ کیش + تفریحات کیش با قیمت

کارتینگ کیش

کارتینگ یک فعالیت مهیج و مفرح است که می توانید با دوستان، خانواده و همکاران از آن لذت ببرید. جدا از اینکه پر از آدرنالین و بسیار فوق العاده است، اعتماد به نفس، قدرت و استقامت شما را بهبود می بخشد. به صورت کلی؛ ورزش ها و همچنین کارتینگ، هورمونی به نام اندورفین تولید می کند که به شما احساس سرخوشی می دهد. اندورفین‌ها بر مغز شما تأثیر می‌گذارند و درک شما از درد را کاهش می‌دهند، و همچنین باعث ایجاد چیزی می‌شوند که به آن «شادی بعد از تمرین» گفته می‌شود. بنابراین اگر احساس ضعف یا افسردگی کرده اید، یا نمی خواهید در مورد چیزی که شما را آزار می دهد صحبت کنید، یا نیاز به یک استراحت کوتاه از افکار طولانی دارید. پیست کارتینگ کیش ( بزرگترین پیست خاورمیانه)؛ راهی عالی برای فرار و تجدید قوا است.

اطلاعات بیشتر درباره کارتینگ کیش

حداقل سن افراد شرکت کننده؛ 10 سال

ساعت کاری 19 الی 1 بامداد

پیست اسکیت روی یخ دامون

پیست اسکیت روی یخ دامون

اگر اسکی روی یخ را تجربه نکرده اید، باید بگوییم که این کار به شما یک احساس رهایی می دهد. تعطیلات باورنکردنی در پیست اسکیت روی یخ دامون که از جاهای دیدنی کیش است؛ می تواند حس خوبی را به شما الغا کند؛ خصوصا در روزها و دیدن ویو دریا .  

اطلاعات بیشتر درباره پیست اسکیت روی یخ دامون

ساعت کاری 12 الی 14 / 18 الی 24

امکاناتی نظیر؛ فودکورت و کافی شاپ- رستوران فرانسوی – مرکز شبیه ساز پرواز فلای دامون

اسب سواری در کیش

اسب سواری در کیش

اسب‌ها؛ حیوانات بسیار نجیب، مهربان و درمانگر هستند. هر کسی که بر پشت اسب نشسته باشد؛ می داند که اسب سواری، چیزی فراتر از سرگرمی است. ماجراجویی، حس عجیب آزادی و شاهکارهای شگفت انگیزی در اسب سواری وجود دارد. بنابراین اگر دلتان می خواهد که در ساحل، دریا را از گوش اسب ببینید؛ باشگاه سوارکاری جزیره کیش شما را فرا می خواند.

اطلاعات بیشتر درباره اسب سواری در کیش

 • امکانات باشگاه سوارکاری کیش: مانژ صحرایی برای گشت آزاد و مانژ سرپوشیده / فضای سبز
 • امکان اسب سواری حتی در فصول سر سال
 • مجموعه رستوران و کافی شاپ
 • نزدیکی به استخر المپیک و بانجی جامپینگ

فتح قلمرو تازه هیجان انگیز است – بخاطر همین مردم سفر را دوست دارند. اگر هوس تجربه های جدید را کرده اید؛ این قسمت از جاهای دیدنی کیش شما را به وجد می آورد. همچنین پیشنهادات ما در آخر به شما؛ اسکوتر برقی مرجان، آموزش گلایدر و باشگاه ورزشی کرانه است.

جاهای دیدنی کیش؛ دریا دریا دریا !

جاهای دیدنی کیش

دریا عنصری دارد که قلب ما را مسحور، تخیل ما را تسخیر و ما را با اسرار ناشناخته ها مجذوب می کند. در کودکی، دریا به معنای ساعت‌ها سرگرمی در ساحل با خانواده‌، کاوش در استخرهای سنگی، پریدن در میان امواج و تلاش برای برقراری تعادل هر چه بیشتر بود. حالا که بزرگتر شده ایم؛ دریا برایمان به معنای خاطرات خوش گذشته می شود. اگر به کیش بروید؛ قطعا دریا و حس نوستالژی آن؛ اولین جایی است که شما را به سمت خودش می کشاند. دریا و ساحل به خودی خود از مهم ترین جاهای دیدنی کیش است که در ادامه بیشتر با آن آشنا می شوید:

ساحل مرجان کیش

ساحل مرجان کیش

تحقیقات تصویربرداری مغز نشان داده است که نزدیکی به آب و شدت ترشح هورمون‌های حس خوب از جمله دوپامین و اکسی توسین در مغز شما به همدیگر مرتبط است. والاس نیکولز، زیست شناس و حافظ محیط زیست دریایی، دریا را به عنوان “محرکی که به مغز شما می گوید در مکان درستی هستید” توصیف می کند و می گوید که “پاسخ ما به آب و اقیانوس ها عمیق است”. ساحل مرجان به عنوان یکی از دیدنی های کیش، بی نظیر است. در واقع این ساحل مرجانی؛ حس خوبی را به شما میبخشد و شما فرصت زیادی برای استوری از آب های زلال این ساحل دارید.

اطلاعات بیشتر درباره ساحل مرجان در کیش

امکاناتی نظیر : آلاچیق و باربیکیو/ چایخانه و رستوران/ مسیر دوچرخه سواری/  کایت سواری، شاتل و غواصی و دیگر ورش های آبی ( پاراسل، بنانا سواری، فلای برد و جت اسکی)

نزدیکی به پاساژ مرجان

اسکله تفریحی کیش

اسکله تفریحی کیش

ثابت شده است که صدای امواج باعث آرامش ذهن می شود. هنگامی که امواج بلند می شوند؛ به ساحل برخورد می کنند و به عقب می نشینند، سیستم عصبی پاراسمپاتیک فعال می شود که باعث کند شدن مغز (بخشی از مغز که مسئول احساسات استرس است) می شود و به آرامش کمک می کند. در اسکله تفریحی کیش قدم بزنید و به ذهنتان آرامش بدهید.

اطلاعات بیشتر درباره اسکله تفریحی کیش

امکاناتی نظیر : پیست دوچرخه سواری/ قایق کف شیشه ای/ بالن سواری/ فلای بورد/ غواصی / قایق سواری/ جت اسکی/ ماهیگیری/ اسکوتر دریایی/ شاتل و بناناسواری

نزدیکی به بازارونوس- بازار زیتون و بولینگ مریم

ساحل درختان نارگیل کیش

ساحل درختان نارگیل کیش

قرار گرفتن در نزدیکی اقیانوس فواید سلامت روانی دارد. تحقیقات علمی ریچارد شوستر نشان می‌دهد که نزدیک بودن به رنگ آبی باعث شده است که «تعداد زیادی از مردم با احساس آرامش همراه شوند». خیره شدن به اقیانوس منجر به حالتی آرامش بخش شده و حتی می تواند فرکانس امواج مغزی را مطابق با دریا تغییر دهد و شما را واقعاً با طبیعت در تماس قرار دهد. حالا تصور کنید که در ساحل درختان نارگیل کیش باشید؛ وزیدن نسیم، بوی خوش و سبزی درختان استوایی نارگیل؛ شما را در طبیعت غرق می کند.

اطلاعات بیشتر درباره ساحل درختان نارگیل کیش

امکاناتی نظیر : پلاژ و مجموعه ورزشی آقایان / جت اسکی، انواع قایق‌ها/ امکانات غواصی و سه چرخه‌های آبی/ رستوران میرمهنا و کافی شاپ هتل داریوش

بازی هندبال و والیبال ساحلی را در این ساحل زیبا از دست ندهید.

نزدیکی به مراکز خرید پانیذ، مرکز خرید مریم ۲، مرکز تجاری کیش، مرکز خرید رویا و بازار پردیس ۲

کشتی یونانی

کشتی یونانی

همه ما اسم کشتی یونانی را شنیده ایم و عکس های بی نهایت زیبایش را در پست های دوستانمان لایک کرده ایم. مطمعن باشید زمانی که کشتی یونانی به عنوان یکی از مشهورترین جاهای تفریحی کیش را ببینید؛ گوشی از دستتان نمی افتد و گالری عکستان پر می شود. هرچند که نمی توانید داخل این کشتی را ببینید ولی باور کنید زیبایی این کشتی از دور هم شما را محو می کند.

اطلاعات بیشتر درباره کشتی یونانی

امکاناتی نظیر : شترسواری- کافه- آمفی‌تئاتر- رستوران‌های ایرانی و لبنانی- ایستگاه‌های کرایه اسکیت

پارک آبی اوشن، شهر حریره و روستای باغو از جاذبه های گردشگری کیش است که به کشتی یونانی (عروس یونانی) نزدیک است.

پارک ساحلی مردماهیگیر

پارک ساحلی مردماهیگیر

از آنجایی که هوای دریا دارای نمک بالایی است، بسیار غلیظ است. این بدان معنی است که با تنفس آن، گلو و سیستم تنفسی شما صاف می‌شود و اجازه می‌دهد تنفس واضح‌تر و خواب با کیفیت‌تری داشته باشید. در پارک ساحلی مرد ماهیگیر؛ درکنار بزرگترین مجسمه فیگوراتیو کشور؛ هوای خوب نفس بکشید و مجسمه های شنی بسازید. از دیگر جذابیت های پارک ساحلی مرد ماهیگیر می توان به آبنماهای زیبای پارک، سایه بان هایی برای استراحت و  رستوران های دریایی خوشمزه اشاره کرد.

پارک ساحلی سیمرغ

پارک ساحلی سیمرغ

همیشه دویدن را به تعویق می اندازید؟ اینبار در پارک ساحلی سیمرغ به سمت دریا حرکت کنید! زندگی در اطراف دریا یا دیدن مناظر و زیبایی های طبیعی میل شما را برای حضور در بیرون و شرکت در فعالیت هایی مانند دویدن، دوچرخه سواری یا ورزش های گروهی افزایش می دهد. البته شنا در اطراف سواحل نیز بسیار رایج است. فعالیت های هوازی مانند این ها، باعث می شود تا سیستم تنفسی شما به خوبی کار کرده و امید به زندگیتان دو چندان شود.

اطلاعات بیشتر درباره پارک ساحلی سیمرغ

 • امکاناتی نظیر : زمین بدمینتون و پینگ پنگ – پیست اسکیت – نوار تندرستی و مسیرهای پیاده روی
 • نزدیکی به رستوران و کافی شاپ هتل سیمرغ ( 16 متری پارک ساحلی سیمرغ)

جاهای دیدنی کیش برای کودکان

جاهای دیدنی کیش برای کودکان

برای کودکان، هیجان در همه جا وجود دارد. آنها کاوشگران کوچکی هستند که تقریباً مجذوب هر منظره و موقعیتی می شوند. کودکان که به تازگی آزادی راه رفتن، دویدن و شنا را کشف کرده اند، جادوی ناب را در جزیره کیش خواهند یافت. صخره های مرجانی، سواحل زیبا، غذاهای خوشمزه، آب و هوای تقریباً عالی و حیات وحشی دوست داشتنی از دلفین ها، نهنگ ها و لاک پشت های دریایی – که همه و همه جذابیت زیادی برای کودکان و حتی بزرگسالان دارد. اما بهترین جاهای دیدنی کیش برای کودکان کجاست ؟

آکواریوم

آکواریوم

اگر کودکانتان عاشق انیمیشن نمو و پری دریایی هستند؛ آکواریوم کیش بهترین است. دنیای زیرآب آنقدر جذاب است که ما آکواریوم کیش را که شبیه کشتی ساخته شده است، به عنوان اولین پیشنهاد برای شما آورده ایم. در این آکواریوم که سالانه بیش از 1 میلیون نفر از آن دیدن می کنند؛ کوسه ها، تمساح ها، مرجان ها و ماهی های کمیاب توجه همه را به خود جلب می کنند.

نکته ای که باید درباره آکواریوم کیش بدانید این است که باید 3 ساعت برای این آکواروم وقت بذارید. ساعت کاری آکواریوم کیش از 8 صبح تا 8 شب است.

پارک آبی اوشن

پارک آبی اوشن

پیدا کردن مکان مناسب برای گذراندن تعطیلات خانوادگی می تواند یک کار دلهره آور باشد. بنابراین، در اینجا به شما جایی را معرفی می کنیم که باورنکردنی است و از رفتن به آنجا به همراه فرزندانتان هیجان زده می شوید. سرسره هایپارک آبی اوشن یا اقیانوس کیش؛ در 3 دسته هستند:

 • راید آرام
 • راید تند
 • راید هولناک

و جذابیت این پارک از جایی شروع می شود که تم ساخته شده این پار برگرفته از داستان دزدان دریایی است. و البته شما هم می توانید به پیدا کردن گنجینه و معماها بپردازید. هزینه ورودی شما به پارک آبی اوشن در هر ماه متفاوت است .

باغ پرندگان و دلفیناریوم

باغ پرندگان و دلفیناریوم

اگر می‌خواهید کودکتان پیلا پیلا کارتون سرنتی پیتی را از نزدیک ببیند و در آخر با دلفین ها عکس یادگاری بگیرید؛ ، باغ پرندگان و مجموعه پارک دلفین کیش یکی از در دسترس‌ترین مکان‌ها برای بازدید است. از ساعت 6 تا 8 شب (در نیمه دوم سال) و از ساعت 4 تا 6 ( در نیمه اول سال) به این مجموعه جذاب بروید و کودکتان را با تمساح گاندو، میمون ها، درناهای تاج دار و فلامینگوهای صورتی، پنگوئن آفریقایی و دلفین ها آشنا کنید. هزینه بلیط باغ پرندگان برای کودکان 4 سال نیم بها و برای 2 سال رایگان است.

پارس سافاری کیش

پارس سافاری کیش

بهترین مکان برای کودکان در کیش به اولین سافاری بعد از 14 سالگی است، زیرا تا آن زمان می‌توانید مطمئن شوید که آنها واقعاً این تجربه را به خاطر خواهند آورد. پارس سافاری کیش  تجربه‌ای ویژه برای خانواده هاست که می خواهند با هم لحظات خوشی را بسازند. از یک ربع به 4 بعد از ظهر تا 8 شب، به پارس سافاری کیش بروید و این کارها را تجربه کنید :

 • لیزرتگ
 • سینما 9 بعدی
 • هرم مومیایی
 • شترسواری
 • کارتینگ
 • ماشین کوبنده
 • پینت بال
 • بانجی شوتینگ

خوبه بدونین که شما می توانین با 50 هزارتومان هم در پارس سافاری کیش خوش بگذرونید. به صورت کلی قیمت بلیط پارس سافاری با توجه به پکیج های مورد انتخاب شما تعیین می شود.

پاراسل و پدل بورد

پاراسل و پدل بورد

وقتی بچه‌ها در سال‌های اولیه نوجوانی هستند، هیچ چیز بهتر از تعطیلاتی نیست که ماجراجویی را با چیز جدیدی ترکیب کند. تماشای بچه‌هایمان در تفریحاتی مثل پاراسل و پدل بورد و لذت بردن آن ها؛ یکی از بهترین بخش‌های مادر و پدر بودن است.

پاراسل در کیش :

یک ساعت پاراسل یا چترسواری دردریا را در این ساحل های کیش می توانید تجربه کنید :

 • ساحل اسکله تفریحی 
 • پاراسل در ساحل مرجان
 • پاراسل در ساحل سیمرغ
 • پاراسل در ساحل دامون

هزینه پاراسل در کیش بسته به ارتفاعی که شما از دریا پیدا کنید؛ متفاوت است. همچنین پاراسل به صورت تک نفره، دو نفره و سه نفره قابل استفاده است. کودکان زیر 10 سال باید به همراه والدین خود از پاراسل استفاده کنند.

پدل بورد در کیش :

پدل بورد در کیش :

شما می توانید با کودکتان پدل بورد سوار شوید و یک تفریح آبی بی نقص را با هم تجربه کنید. بلیط پدل بورد در کلوپ کشتی یونانی قابل تهیه است و ساعات استفاده از آن؛ از 10 صبح الی 4 بعد از ظهر می باشد. قیمت بلیط پدل بورد کیش برای هر 60 دقیقه با توجه به تخفیف های هر زمان متغیر است.

بوستان آهوان کیش

بوستان آهوان کیش

جایی که شیرها، ببرها، روباه ها و 20 نوع حیوان دیگر، آزادانه پرسه می‌زنند، می تواند بهترین جای دیدنی کیش برای کودکانمان باشد. برای زندگی در طبیعت آماده شوید و به بوستان آهوان کیش سر بزنید. در این جا، کودکان می توانند با وسایل بازی مهیج نیز بازی کنند. از ساعت 5 بعد از ظهر تا 9 شب با ورودی خیلی کمی، کنار آهوها عکس بگیرید.

شهر بازی هایلند

شهر بازی هایلند

امکان ندارد که روزی برسد و بچه ها از گفتن این جمله خسته شوند : “بریم شهربازی”. شهربازی هایلند کیش جایی است که شما و کودکتان می توانید چندین ساعت بازی کنید و نفهمید که زمان چگونه گذشته است. از ساعت 11 صبح تا 1 بامداد چرخ و فلک سوار شوید؛ ماشین ضربتی را امتحان کنید و بعد به سراغ تالار ارواح و بازی های پلی استیشنی بروید؛ اینجا شادی توقف نمی کند.

نمایشگاه خزندگان کیش

نمایشگاه خزندگان کیش

کودکان از سنین بسیار پایین حیوانات را جذاب می‌دانند و اغلب با آنها روابط ویژه‌ای برقرار می‌کنند. حالا شما تصور کنید این بار قرار است به همراه کودکانتان، 100 گونه از خزندگان و مارها را تماشا کنید. این موضوع می تونه بیش از حد هیجان انگیز باشد.

جاهای دیدنی کیش برای عاشقان تاریخ

چرا باید از مکان های تاریخی دیدن کرد؟ به طور قطع برای اینکه آنها ما را به گذشته متصل می کنند. در واقع ما با دیدن جاهای تاریخی؛ ریشه های خود را پیدا کرده و احساس میکنیم بخشی از چیزی بسیار بزرگتر هستیم. در ادامه با ما همراه باشید تا با جاذبه های گردشگری کیش آشنا شوید :

دره پرتغالی ها

دره پرتغالی ها

دره پرتغالی از آن جاذبه های گردشگری کیش است که مناظر زیبایی را پیش روی چشمان شما می گذارد. از زمانی که پرتغالی ها به ایران آمده اند و تا الان که شما به آن جا می روید، این منطقه همیشه سرسبز است. یک ملاقات شاعرانه با درخت چند هزارساله کیش در دره پرتغالی را فراموش نکنید.

شهر زیرزمینی کاریز

شهر زیرزمینی کاریز

شهر زیرزمینی کاریز در عمق 16 متری زمین؛ تاریخ را زنده می کند. شما می توانید با رفتن به آنجا در میان سقفی از صدف های 2000 ساله قرار بگیرید. زیبا نیست ؟ فوق العاده است. به شهر زیزمینی کاریز سر بزنید و در آنجا این کارها را انجام دهید :

 • تماشای پایاب های 800 ساله
 • موزه شهر زیرزمینی کاریز
 • بازدید از غرفه های صنایع دستی
 • یک وعدع خوشمزه در رستوران ایرانی

ساعت کاری شهر کاریز از 9 صبح الی 10 شب می باشد.

 شهر باستانی حریره

 شهر باستانی حریره

اگر از آن دسته از افرادی هستید که دائماً در حال تماشای فیلم‌ها یا عکس‌های بیش از 100 سال پیش هستید و از خودتان می پرسید که داستان آنها چه بود؟ این کنجکاوی ساده دلیل کاملاً معتبری برای دوست داشتن تاریخ است . بنابراین ما به شما توصیه می کنیم که حتما به شهر باستانی حریره بروید. شهر باستانی حریره که در گذشته بسیار آباد بوده است؛ معماری قشنگ و تاریخی دارد که شما را متحیر می کند.

قلعه جنی

قلعه جنی

فکر می کنید جاهای تاریخی خسته کننده هستند ؟ مطمعنا با دیدن قلعه جنی یا قلعه پرتغالی ها که از دهه 40 تخت تسخیر اجنه قرار گرفته است، نظرتان عوض می شود. افسانه های زیادی پیرامون وجود جن هایی که با پاهای سم دار خود دیده شده اند؛ وجود دارد. بنابراین بعید می دونیم که نخواهید به این قلعه سر بزنید.

موزه خلیج فارس

موزه خلیج فارس

دلایل زیادی برای بازدید مردم از موزه ها وجود دارد. برخی می خواهند درباره گذشته بیاموزند، در حالی که برخی دیگر در مورد شهری که از آن بازدید می کنند، کنجکاو هستند یا فقط می خواهند از هنر و فرهنگ لذت ببرند. موزه ها برای ملاقات با افراد جدید، یادگیری نحوه زندگی اجداد ما و گسترش ذهن ما عالی هستند. موزه خلیج فارس کیش؛ داستان های زیادی را از گذشته برایتان تعرف خواهد کرد.

 • ورودی رایگان
 • ساعت کاری : 11 –22

جاهای دیدنی کیش برای مارکوپولوهای واقعی

جاهای دیدنی کیش برای مارکوپولوهای واقعی

مارکوپولو خودش را یک کاوشگر نمی دانست و همیشه اصطلاح “مسافر” را برای خودش ترجیح می داد – رویکرد او در سفر به نسل ماجراجویان کمک کرد. از جمله یاران او کریستف کلمب بود که در سفرهای خود به دنیای جدید، نسخه‌ای از “سفرهای مارکوپولو” را به همراه داشت. حالا اگر شما هم می خواهید راه مارکوپولو را ادامه بدهید؛ حتما این جاهای دیدنی کیش را سر بزنید :

خانه اعیانی کیش

خانه اعیانی کیش

تاریخ چیزی نیست جز قصیده ای برای میلیاردها داستان که زندگی بشر را شکل داده است. در خانه اعیانی که  به زمان ایلخانیان برمی گردد؛ داستان زندگی خانواده ای ثروتمند را تصور کنید و بگذارید کاشی کاری های این خانه شما را به آن زمان ببرد.

خانه مردم شناسی کیش

خانه مردم شناسی کیش

وقتی وارد یک بنای باستانی می‌شوید، اتفاقاتی را می‌بینید که سال‌ها پیش اتفاق افتاده‌اند. مثل این میماند که همه چیز در اطراف شما ناگهان زنده شده است؛ آن هم فقط به این دلیل که داستان کوچک پشت آن را می‌دانید. خانه مرم شناسی کیش با قدمت 200 سال، معماری اش به سبک بومی است.

آب انبار دوقلو کیش

آب انبار دوقلو کیش

زمانی که این آب انبار به سبک قدیمی را میبینید، شما شروع به ترسیم شباهت هایی بین زندگی خود و کسانی می کنید که خیلی سال پیش زندگی می کردند و سپس تعجب می کنید که چگونه بشر این همه پیشرفت کرده و دنیای بسیار متفاوتی ساخته است ! به آب انبار دو قلو کیش خصوصا در شب سر بزنید و از نورپردازی های این جاذبه گردشگری کیش لذت ببرید.

روستای باغو کیش

روستای باغو کیش

به روستای باغو بیایید و در جذابیت‌های بی‌شمار آن شیرجه بزنید. این موضوع باعث می‌شود که از چشمان ننه باغو که آنجا بوده، این روستا و جذابیت هایش را نگاه کنید. شما می توانید آنچه را که آنها احساس کردند را احساس کنید، آنچه را که آنها می دانستند را بدانید و آنچه را که هرگز نتوانستند بیاموزید. به روستای باغو بیایید و در اقامتگاه بوم گردی این روستا مدتی را بمانید.

نظرات کاربران