ساحل درختان نارگیل جزیره کیش

ساحل درختان نارگیل کیش تلاقی سبز و آبی

اینکه چه چیزی یک ساحل عالی را می سازد، کاملا سلیقه ای است. برخی از افراد ساحل های شنی را با شلوغی و خنده های دیگر مسافران برای تماشا ترجیح می‌دهند، در حالی که برخی دیگر خواهان سواحل متروک با آب‌های آرام هستند. این موضوع و عوامل دیگر – مانند مناظر منحصر به فرد، کیفیت ساحل و دسترسی کلی – را برای تعیین بهترین ساحل می توان در نظر گرفت. در اینجا می خواهیم شما را با یکی از زیباترین ساحل های ایران؛ ساحل درختان نارگیل کیش آشنا سازیم. شما برای دیدن این طبیعت بکر میتوانید با رزرو تور تهران کیش به این جزیره زیبا سفر کنید…..

ساحل درختان نارگیل تلاقی سبز و آبی

طبیعت ساحل نارگیل ارزش دیدن دارد ؟

درخت نارگیل، درخت زندگی نیز نامیده می شود؛ زیرا تمام قسمت های درخت – از بالا به پایین – برای حفظ زندگی انسان استفاده می شود و به همین خاطر مفیدترین درخت دنیا است. حالا شما تصور کنید که در میان 3000 درخت نارگیل یا درخت زندگی قدم می زنید ! بی نظیر نیست ؟

باور کنید یا نه؛ درختان نارگیل حضور شما را حس می کنند و شما را در ساحل تنها نمی گذارند. انرژی خاصی که میان رنگ سبز روشن این درختان بلند در کنار آسمان و دریای آبی است؛ آرامش وصف ناپذیری را برای شما فراهم می کند. البته این موارد گفته شده بیشتر برای افرادی بود که علاقه مند به پیدا کردن جای دنج خود میان ساحل درختان نارگیل کیش هستند.

این ساحل کیش چه امکاناتی دارد ؟

تفریحات ساحل درختان نارگیل

برای افرادی که اهل فعالیت و تفریح های هیجان انگیز هستند و یا در کنار خانواده می خواهند خاطرات پر از خنده و شادی را رقم بزنند؛ ساحل درختان نارگیل کیش از جاهای دیدنی است که نباید آن را از لیستتان حذف کنید.

امکانات ساحل نارگیل کیش :

 • تفریحات آبی پر از هیجان : “کلمات نمی توانند درک کنند که این ساحل چقدر تماشایی است. امتداد طولانی ماسه سفید و آب کریستالی در کنار سایه درختان ناگیل.” در این ساحل می توانید به تفریحات ذیل بپردازید:
 • قایق سواری
 • جت اسکی
 • غواصی
 • سه چرخ آبی
 • آموزش شنا
 • ماساژ در پلاژ آقایان
 •  دوچرخه‌سواری
 • امکان ورزش هندبال- فوتبال- والیبال
 • آلاچیق
 • عکاسی
 • کافی‌شاپ هتل داریوش
 •  رستوران میرمهنا
آسمان ساحل درختان نارگیل کیش

ساحل درختان نارگیل را در چه ساعتی از روز ببینیم  ؟

اگر می خواهید کارت پستالی به ابعاد بزرگی جایی که هستید را از ساحل درختان نارگیل کیش ببینید؛ باید در زمان غروب آفتاب آنجا باشید.  شما می توانید یک هفته کامل را در این ساحل زیبا بگذرانید و ماجراهای جدیدی در میان سایه درختان نارگیل پیدا کنید.

لوکیشن ساحل درختان نارگیل کیش

این ساحل بسیار زیبا و قابل دسترس برای همه است. یک مسیر فوق العاده برای پیاده روی در امتداد ساحل با دوش برای تمیز کردن وجود دارد. می‌توانید روی شن‌های نرم بنشینید، به پیاده‌روی بروید، غواصی کنید، یا روی قایق پارویی در آب‌های شفاف و آرام بروید. ساحل درختان نارگیل کیش واقعاً تعریف بهشت ​​است! اما ساحل درختان نارگیل کیش کجاست ؟

سوالات متداول :

هترین هتل های کیش نزدیک به ساحل نارگیل، کدام اند ؟

هتل بزرگ داریوش – هتل پارسیان – هتل ستاره کیش – هتل ارم – هتل آرامیس – هتل سارا

فاصله ساحل درختان نارگیل تا مرکز شهر چقدر است ؟

15 دقیقه

این ساحل کیش به کدام مراکز خرید نزدیک است ؟

مرکز خرید پانیذ
مرکز خرید مریم ۲
مرکز تجاری کیش
مرکز خرید رویا
بازار پردیس ۲

بهترین زمانی که به ساحل درختان نارگیل برویم ؟

برای دیدن این پانورامای زیبا با منظره ای رویایی، آب فیروزه ای و درختان نارگیل بهتر است در فصل بهار، بلیط کیش را بخرید. این ساحل در فصل تابستان هم با سایه درختان نارگلیش، هوای خوبی را برای شما فراهم می کند. اما تقریبا از اواخر پاییز و زمستان بخاطر باران های پیاپی در کیش، دیدن این جاذبه های طبیعی که رو باز هستند؛ معمولا به جذابیت روزهای بهاری نیست!

نظرات کاربران