021-22222426

بلیط هواپیما استانبول

خرید بلیط هواپیما استانبول فقط با سه کلیک

استانبول، بزرگ ترین شهر و پایتخت فرهنگی، گردشگری ترکیه است که همه ساله تعداد زیادی از دوست داران تاریخ و فرهنگ را در دل خود جای میدهد. استانبول در زمانی به عنوان پایتخت امپراتوری روم شرقی (بیزانس)، میعادگاه تجار بزرگی بود که از سرتاسر جهان گردهم می آمدند. این شهر بعد از تصرف به وسیله ترکان مسلمان تغییر نام داده شد و اسلام باد (اسلامبول) نامیده شد. از آن زمان به بعد حاکمان این سرزمین، بافت تاریخی و فرهنگی کهن این کلانشهر را به حال خود باقی گذاشتند و حالا مسافران زیادی به دلیل وجود جذابیت و جاهای دیدنی که استانبول دارد، به آن جا سفر می کنند. اگر شما هم جزو علاقه مندان به دیدن این شهر زیبا هستید؛ بلیط استانبول را در سه کلیک تهیه کنید.

قیمت بلیط هواپیما استانبول چقدر است ؟

استانبول که به ملکه ی شهرهای اروسیا معروف است؛ مسافران زیادی را از سراسر دنیا به خودش می کشاند. ایرانیان هم که همیشه علاقه مند به سفر و دیدن جاهای توریستی هستند نیز، جزو مسافران همیشگی مقصد ترکیه می باشند. اما برسیم به سوال اصلی مسافران : قیمت بلیط رفت و برگشت استانبول چقدر است ؟ فاکتورهای متغیری برای بالا و پایین شدن قیمت بلیط هواپیما به استانبول وجود دارند. مثلاً عواملی مانند ساعت پرواز ، سیستمی یا چارتری بودن پرواز، کیفیت ایرلاین مورد نظر و یا ایامی که در آن قصد سفر دارید. در سه کلیک شما میتوانید با انتخاب مبدأ و مقصد مورد نظرتان قیمت های هر ایرلاین را باهم مقایسه کنید و از خرید بلیط هواپیما ارزان استانبول نهایت لذت و سود را ببرید.

خرید آسان بلیط چارتری استانبول با سه کلیک

پرواز های سیستمی و چارتری از نظر کیفیت و کارایی با همدیگر تفاوتی ندارند. اما فرق بزرگ این دو پرواز در قابلیت کنسلی یا به تعویق و تأخیر انداختن تاریخ آن است. بلیط چارتری استانبول با اینکه عموما ارزان تر از بلیط سیستمی است اما باید برای خرید آن از تاریخ مسافرت خود اطمینان کافی داشته باشید. همچنین بلیط لحظه آخری استانبول به عنوان بهترین انتخاب برای داشتن سفری ارزان قیمت شناخته می شود و به همین دلیل میزان تقاضا برای رزرو این نوع بلیط ها بالا خواهد بود. سه کلیک کلیه بلیط های ارائه شده را به دو نوع سیستمی و چارتر دسته بندی کرده تا بتوانید به صورت تفکیک شده هر یک از آنها را مورد بررسی قرار داده و سپس رزرو نمایید.

سفر به استانبول با بلیط ارزان

برای اینکه بتوانید در جستجوی خود موفق به خرید بلیط ارزان استانبول شوید؛ حتما این چند معیار را به خاطر بسپارید:

  • بلیط استانبول در شش ماه سرد سال از پیک قیمتی خارج می شود و ارزان تر است ( به جز ایام کریسمس و سال نوی میلادی)
  • پرواز با ایرلاین های ایرانی از نظر اقتصادی بصرفه تر است.
  • از خرید بلیط لحظه آخری استانبول غافل نشوید.
  • همچنین بهترین شرایط آب و هوایی استانبول از فاصله ی فروردین تا شهریور ماه است و بخاطر همین در این زمان قیمت بلیط استانبول بالا می رود.

دیگر خدمات سه کلیک :

پر ترددترین مسیرهای پروازی به استانبول

سوالات متداول
بالای صفحه