021-22222426

بلیط هواپیما استانبول به آلانیا

آلانیا، شهر ساحلی در سواحل جنوبی ترکیه، ترکیبی بی نظیر از آرامش، تاریخ و ماجراجویی را ارائه می دهد. قلب تاریخی آلانیا که بین کوه‌های خیره‌کننده مدیترانه و توروس قرار گرفته، روی شبه جزیره‌ای صخره‌ای با قلعه‌ای چشمگیر قرن سیزدهمی مشرف به سواحل گسترده قرار دارد. بلیط هواپیما استانبول آلانیا با سه کلیک تهیه کنید و از ماجراجویی در این شهر فوق العاده نهایت لذت را ببرید.

قیمت بلیط استانبول آلانیا

سفر به آلانیا قطعا خاطره انگیزترین سفر زندگی تان خواهد بود؛ البته اگر بتوان بهترین قیمت بلیط استانبول آلانیا را نیز رزرو کرد؛ این خوشی دو چندان خواهد شد. ما در سه کلیک تمامی تلاش خود را کرده ایم که با توجه به نوع درخواست شما، اینکه بلیط رفت و برگشت استانبول آلانیا را می خواهید یا بلیط های یکطرفه؛ شرکت هواپیمایی خاصی را مد نظر دارید و بسیاری شرایط دیگر را بررسی کرده و مناسب ترین قیمت بلیط را ارائه کنیم.

خرید بلیط هواپیما استانبول آلانیا

آب و هوای دلپذیر مدیترانه ای با تابستان های طولانی و زمستان های معتدل آلانیا گردشگران زیادی را به سمت خود جلب کرده است.آلانیا هر سال از 310 روز آفتابی با حداکثر 14 ساعت نور خورشید در روز در فصل تابستان برخوردار است. شما می توانید با خرید بلیط هواپیما استانبول آلانیا یک روز از آفتاب گرفتن در ساحل کلئوپاترا لذت ببرید و روز دیگر یک سفر ماجراجویی به دره خیره کننده Sapedere داشته باشید. اگر می خواهید سفری ارزان تر را تجربه کنید و بلیط ارزان استانبول آلانیا را تهیه کنید؛ پیشنهاد ما رزرو بلیط لحظه آخری استانبول آلانیا با سه کلیک است.

راهنمای خرید بلیط هواپیما استانبول آلانیا

جهت خرید بلیط هواپیما به پنل رزرواسیون که در ابتدای صفحه قرار دارد، مراجعه کنید. پس از انتخاب تاریخ رفت و برگشت و تعداد مسافرین، بر روی دکمه جستجو کلیک کنید. در صفحه پیش رو نتایج مختلفی برای رزرو اینترنتی بلیط هواپیما استانبول به آلانیا بر حسب قیمت بلیط هواپیما، ساعت پرواز، نوع هواپیما، چارتر و یا سیستمی بودن بلیط و کلاس پروازی نمایش داده شده است که به شما حق انتخاب بیشتری را از بین این نتایج می‌دهد. شما با انتخاب جزئیات بیشتر می‌توانید اطلاعات کاملتری در مورد قیمت بلیط استانبول آلانیا کسب کنید. همچنین برای جستجوی دقیق‌تر می‌توانید از فیلترهای سمت راست صفحه که براساس زمان رفت، کلاس پروازی، بازه قیمت، نوع پرواز و شرکت هواپیمایی، تنظیم شده است، جهت سهولت در کسب نتیجه مورد نظر و انتخاب راحت‌تر استفاده کنید.

مشاهده لیست قیمت و تاریخ بلیط هواپیما استانبول

پر ترددترین مسیرهای پروازی به آلانیا

سوالات متداول
بالای صفحه