Holland America’s MS Prinsendam

10 تا از بهترین کشتی های کروز استانبول؛ تجربه ای لوکس!

استانبول، شهری که به عنوان پلی میان دو قاره آسیا و اروپا شناخته می‌شود، میزبان تجربیات فراموش نشدنی برای علاقمندان به سفرهای دریایی است. کشتی های کروز استانبول، با عبور از تنگه بسفر، مسافران را به دنیایی از جاذبه‌های تاریخی، فرهنگی و طبیعی دعوت می‌کنند. این شهر با داشتن بنادر مجهز و دسترسی به دریای سیاه و دریای مدیترانه، به یک مقصد عمده برای کشتی‌های کروز تبدیل شده است. در این مقاله، به بررسی انواع مسیرهای کروز، امکانات رفاهی و جاذبه‌هایی که کشتی‌های کروز استانبول به مسافران خود ارائه می‌دهند، خواهیم پرداخت.

رزرو تور استانبول

آماده خرید بلیط هواپیما ارزان استانبول هستید؟

1.  کشتی های کروز استانبول؛ Celebrity Equinox

کشتی های کروز استانبول

کشتی کروز Celebrity Equinox یک کشتی زیبای آلمانی، دومین کشتی از پنج کشتی کلاس Solstice و از بهترین کشتی های کروز استانبول است. در سفر با کشتی تفریحی لوکس 7 ستاره Celebrity Equinox، در یک سفر دریایی 7 شبه، از آثار باستانی اروپا بازدید خواهید کرد. این سفر از استانبول شروع می شود، از بقایای باستانی پانتئون یونانی می گذرد سپس از جزیره جذاب میکونوس در یونان بازدید می کنید و به سمت آتشفشان فعال در کوه آتنا می روید. با بازدید از قلعه شوالیه های سنت جان، از داستان های شجاعت شوالیه ها خواهید شنید و در نهایت با توقفی در رم، همراه با تاریخ غنی رم باستان راه را ادامه خواهید داد.

مدت زمان: 7 شب

هزینه: از 600 دلار شروع می شود

برترین جاذبه ها: آتن، جزیره میکونوس، کوه آتنا، مالت، رم

Sisli neighborhood of Istanbul پیشنهاد 3 کلیک
محله شیشلی استانبول؛ سفر به لوکس‌ترین محله شهر!

2. Holland America’s MS Prinsendam

Holland America’s MS Prinsendam به درستی لقب “کاوشگر زیبا” را بین بهترین کشتی های کروز استانبول گرفته است. این یک سفر دریایی منحصر به فرد است که به 3 قاره سفر می کند. مقصد اصلی این سفر مصر در آفریقا است، حرکت از استانبول در آسیا آغاز می شود و پایان سفر بارسلون دراروپا خواهد بود. در این سفر دریایی رویایی، از شهرهای تاریخی قاهره و اسکندریه دیدن کنید و زیبایی های مصر را تجربه کنید. سفری با تجربه بازدید از چهار تمدن مهم باستانی یعنی مصری، عبری، یونانی.

مدت زمان: 11 شب

هزینه: شروع از 1500 دلار آمریکا

برترین جاذبه ها: آتن، قاهره، اسکندریه، ناصره، اورشلیم، کورفو، پمپئی، رم و ناپل

3. کشتی های کروز استانبول؛ Celestyal Crystal

کشتی های کروز استانبول

یک سفر دریایی که از استانبول آغاز می شود و در پایان سفر کشتی مجدد در استانبول لنگر خواهد انداخت. در این سفر مقاصد بی نظیری از ترکیه و یونان را بازدید خواهید کرد، این دو کشور همسایه دریایی شگفت انگیزترین مناظر را در آب های آبی و آرام دریای اژه برای مجذوب کردن شما دارند. Celestyal Crystal  تجملاتی و پر زرق و برق هرآنچه که از یک سفر دریایی لوکس با بهترین کشتی های کروز استانبول انتظار دارید در اختیارتان می گذارد.

مدت زمان: 7 شب

هزینه: شروع از 1200 دلار

برترین جاذبه ها: استانبول، چاناکاله، ولوس، کرت، سانتورینی، میکونوس و آتن

4. Seven Seas Splendor

Seven Seas Splendor خواهر Seven Seas Explorer است که توسط خطوط کشتیرانی کروز به عنوان “لوکس ترین کشتی ساخته شده تا کنون” معرفی شد. سوار لوکس ترین کشتی کروز دنیا شوید و بهترین های چهار کشور شگفت انگیز یونان، ترکیه ایتالیا و کرواسی را کشف کنید. سفر دریایی از ترکیه شروع می شود و در ایتالیا به پایان می رسد. این سفر گویی تجربه بهشت بر روی دریا بین دو تا از زیباترین کشورهای جهان است، در استانبول سوار بر یکی از بهترین کشتی های کروز استانبول می شوید و در ونیز پا بر روی خشکی خواهید گذاشت.

مدت زمان: 10 شب

هزینه: از 5000 دلار شروع می شود

برترین جاذبه ها: استانبول، لسبوس، کوش آداسی، سانتورینی، آتن، المپیا، کورفو، کوتور، دوبرونیک، ونیز

به دنبال تور استانبول هستید!؟

5. کشتی های کروز استانبول؛ Ponant’s Le Bougainville

کشتی های کروز استانبول

این تور که توسط Ponant Cruise اداره می شود، توسط کشتی Le Bougainville از بهترین کشتی های کروز استانبول انجام می شود. این سفر دریایی است. سفر دریایی خود را از استانبول شروع کنید و در آتن یونان با گذشتن از بهترین مقاصد در کشورهای نزدیک و اطراف دریای اژه و مدیترانه به پایان برسانید. در این کشتی کروز همه چیز بی نهایت لوکس است و شما سفری مجلل و لوکس را تجربه خواهید کرد.

مدت زمان: 7 شب

هزینه: از 2680 دلار شروع می شود

برترین جاذبه ها: استانبول، لمنوس، پروس، سیروس، بدروم، سیمی، پاتموس، آتن

مرکز خرید پیشنهاد 3 کلیک
مراکز خرید استانبول؛ در استانبول چه بخریم و از کجا بخریم؟

6. Regent Seven Star

سفری زیبا را در شهرهای اروپا در دریای اژه، دریای سیاه و دریای مدیترانه اروپا از استانبول آغاز کنید و در بندر پیرائوس آتن در یونان به پایان برسانید. در این سفر با کشتی Regent Seven Star Cruises از بهترین کشتی های کروز استانبول، اقامتگاه های شما در شهرهای اروپایی مجلل و ستاره دار خواهند بود.

مدت زمان: 8 شب

هزینه: شروع از 6299 دلار

برترین جاذبه ها: استانبول، لسبوس، کوش آداسی، رودس، هراکلیون، گیتیون، سانتورینی، میکونوس، پیرئوس

7. Black Sea Cruise From Istanbul

کشتی های کروز استانبول

در یک سفر 11 روزه با کروز از استانبول، از یادبودها و بناهای تاریخی متعدد کریمه و عثمانی دیدن کنید، شاهد تاریخ غنی روم و بیزانس باشید و در زیبایی سواحل سیاه اروپا در سفر با یکی از بهترین کشتی های کروز استانبول غرق شوید.

مدت زمان: 11 شب

هزینه: شروع از 2000 دلار

برترین جاذبه ها: استانبول، اودسا، سوچی، سواستوپل، یالتا و بورگاس

Metrocity Mall پیشنهاد 3 کلیک
خیابان لونت استانبول؛ به شکلی دیگر خرید کنید!

8. Istanbul, The Black Sea, And Greece Cruise

یک سفر شگفت انگیز در دریای سیاه و جزیره های یونان که فراتر از تصورات شما خواهد رفت. 14 شب سفر با یکی از بهترین کشتی های کروز استانبول و بازدید از مناظر زیبای اروپا در امتداد مدیترانه شرقی و سواحل دریای سیاه.

مدت زمان: 14 شب

هزینه: شروع از 3300 دلار

برترین جاذبه ها: استانبول، اودسا، یالتا، مد، آتن، سانتورینی و میکونوس

9. کشتی های کروز استانبول؛ Rhapsody Of The Seas

کشتی های کروز استانبول

سوار بر رویایی ترین کشتی از سری کشتی های کروز رویال کارائیب شوید و زیبایی های ترکیه، یونان و ایتالیا را کشف کنید. . این سفر دریایی 9 روزه شما را به تمام شهرهای مهم و مقاصد گردشگری سواحل مدیترانه آسیا و اروپا می برد. در این سفر با بهترین کشتی های کروز استانبول می توانید شاهد آمیختگی فرهنگ های رومی، یونانی، بیزانسی و عثمانی باشید.

مدت زمان: 9 روز و 8 شب

هزینه: شروع از 906 دلار به اضافه مالیات

برترین جاذبه ها: استانبول، رم، ناپل، سیسیل، آتن، میکونوس و سانتورینی

istanbul metrosu پیشنهاد 3 کلیک
راهنمای سفر با مترو استانبول: از خطوط تا جاذبه‌های دیدنی

10. Budapest Cruise

سفری برای اکتشاف میان رودخانه ها و سرزمین های دورافتاده اروپا که از استانبول شروع می شود و به بوداپست ختم می گردد.  Budapest Cruise از بهترین کشتی های کروز استانبول، دارای یک سکوی تماشای بزرگ است که مناظر زیبا و پانوراما از زمین و دریا را ارائه می دهد.

مدت زمان: 17 شب

هزینه: شروع از 8579 دلار

برترین جاذبه ها: استانبول، چاناکاله، گالیپولی، نسبار، بخارست، جورجیو، سیلیسترا، نیکوپول، دروازه های آهنی، بلگراد، اوسیجک، کالوسا، بوداپست.

رزرو هتل های 5 ستاره استانبول با سه کلیک

حرف آخر

کشتی‌های کروز استانبول با تلفیقی از فرهنگ غنی و مدرنیته، فرصت‌های منحصر به فردی را برای بازدیدکنندگان فراهم می‌آورند تا از جاذبه‌های تاریخی و طبیعی این شهر باشکوه در حین سفر در دریاها لذت ببرند. این کشتی‌ها نه تنها به عنوان پنجره‌ای به دنیای تاریخی و فرهنگی ترکیه عمل می‌کنند، بلکه امکانات رفاهی و تفریحی مدرنی نیز برای تضمین یک تجربه دلپذیر و راحت برای مسافران فراهم می‌کنند. در نتیجه، کشتی‌های کروز استانبول را می‌توان گزینه‌ای ایده‌آل برای کسانی دانست که به دنبال کشف ترکیبی از تاریخ و تفریح در یکی از زیباترین شهرهای جهان هستند. امیدواریم این لیست به شما کمک کرده باشد.

سوالات متداول

بنادر اصلی استانبول برای کشتی‌های کروز کدام‌ها هستند؟

دو بندر اصلی برای کشتی‌های کروز در استانبول بندر گالاتاپورت و بندر سالیپازاری هستند. گالاتاپورت اخیرا تجدیدنظر شده و تبدیل به یک مرکز مدرن برای کشتی‌های کروز شده است.

چه نوع تورهایی از کشتی‌های کروز در استانبول ارائه می‌شود؟

تورهای کروز در استانبول شامل گزینه‌های متنوعی مانند تورهای نیمروزی در تنگه بسفر، تورهای شام و موسیقی، و تورهای چند روزه به جزایر یونان و دیگر نقاط دریای مدیترانه و دریای سیاه می‌شود.

چه مدت زمانی لازم است تا از کشتی کروز لذت ببریم؟

زمان مورد نیاز برای لذت بردن از یک تور کروز می‌تواند از چند ساعت تا چند روز متغیر باشد، بسته به نوع تور و مسیر انتخابی.

نظرات کاربران