بازار پردیس کیش

کیش یکی از جزایر مهم و گردشگری در ایران کیش می باشد و اگر بخواهیم محبوب ترین جزایر ایران را در یک لیست قرار دهیم کیش رتبه اول را به خود اختصاص خواهد داد. خرید و گشت و گذار از جمله ویژگی های این جزیره به شمار می‌روند شما میتوانید با رزرو تور کیش به این جزیره ی زیبا سفر کنید و از مراکز خرید کیش دیدن فرمایید ، بازار پردیس یک و دو کیش از جمله بهترین انتخاب ها برای خرید و همچنین یک گشت و گذار لذت‌بخش خواهد بود.

این مراکز خرید در فاصله نزدیک از یکدیگر قرار گرفته اند و انواع اقسام اجناس مختلف را می‌توان در فروشگاه‌های متنوع آنها مشاهده کرد‌. توجه داشته باشید که بازار پردیس یک و دو کیش در موقعیت جغرافیایی مناسبی نیز قرار گرفته اند و دسترسی به آنها ساده بوده و می‌توانید بهترین لحظات را در آنها سپری کنید.

این دو بازار از نظر برخی ویژگی ها با یکدیگر متفاوت هستند و به همین دلیل قشرهای مختلف، بهترین مورد را نسبت به خواسته های خود انتخاب خواهند کرد. انتخاب زمان مناسب برای گشت و گذار و همچنین سفر به کیش نیز از جمله موارد تاثیرگذار خواهد بود. در ادامه سفری کوتاه به هر دو بازار پردیس یک و دو کیش خواهیم داشت:

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن 1.jpg است

معرفی بازار پردیس یک و دو کیش

کیش هرساله مقصد خیل عظیمی از گردشگران داخلی و خارجی است که هریک از آنها به دلایل مختلفی این جزیره را به عنوان هدف انتخاب می‌کنند. تفریح و خرید از جمله اصلی ترین دلایل سفر به جزیره کیش هستند و از این رو مراکز خرید متعددی در جای جای نقاط این جزیره آماده ارائه خدمات به مسافران هستند. بازار پردیس یک و دو کیش از جمله مهمترین مراکز خرید کیش به شمار می‌روند که به صورت سالانه مسافران بسیاری از آنها دیدن می نمایند. هریک از این مراکز خرید فروشگاه های مختلفی را در دل خود جای داده اند و یکی از اصلی ترین ویژگی های آن مناسب بودن برای انواع سلیقه های مختلف است. به گونه ای که هم لوکس پسندان و هم افرادی که به دنبال خرید اجناس ارزان از کیش هستند امکان خرید از این بازارها را دارند. هردو این بازارها از نظر امکانات نیز مناسب هستند و پس از گشت و گذاری لذت بخش می‌توانید ساعاتی را در این بخش ها به استراحت بپردازید.

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن 2.jpg است

اقلام بازار پردیس یک و دو کیش

از جمله مهمترین مواردی که قبل از بازدید از مراکز خرید پردیس باید مورد توجه قرار دهید نوع اقلامی است که در این بازارها به فروش می‌رسند. بازار پردیس یک و دو کیش تقریبا برای تمامی جنبه های خرید مناسب خواهند بود و می‌توانید بهترین و منحصر به فرد ترین اجناس را از آنها خریداری نمایید. فروشگاه های عطر و ادکلن از جمله اصلی ترین های هردو این بازارها به شمار می‌روند و لوازم آرایشی نبض بازار پردیس را در دست گرفته و بانوان بیشترین لذت را از بازدید خواهند برد. فروشگاه های معروف لوازم آرایشی مارک nouba را به فروش می‌رسانند‌. پوشاک سهم زیادی از خرید های مردم را به خود اختصاص داده است و فروشگاه های برند zara را می‌توانید در بخش های مختلف این مرکز خرید مشاهده کنید. وسایل صوتی تصویری، موبایل فروشی ها، لوازم بهداشتی، کیف و کفش و… از دیگر فروشگاه های بازار پردیس یک و دو کیش هستند.

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن 3.jpg است

امکانات مراکز خرید پردیس

بازار پرویس یک و دو کیش امکانات مناسبی را در جهت رفاه حال گردشگران ارائه کرده است. این مراکز خرید در تمامی اوقات تمیز بودع و مجهز به تجهیزات سرمایشی هستند و به همین دلیل در تمامی اوقات شاهد دمای هوای مناسب در داخل مراکز خرید هستیم. رستوران مرکز خرید پردیس منویی کامل از انواع غذاهای مختلف را ارائه کرده اند و می‌توانید بهترین غذاهای دریایی و بین المللی را در آن امتحان کنید. کافه هایی نیز در مراکز خرید مردیس یک و دو فعالیت می‌کنند که انتخاب این مراکز برای رفع خستگی و میل کردن یک نوشیدنی خنک مناسب خواهند بود. توجه داشته باشید که این مراکز خرید دارای پارکینگ اختصاصی نیز هستند و می توانید خودرو شخصی خود را در این پارکینگ نگه دارید. بوفه نیز در بخش های مختلفی از بازارها به چشم می‌خورد که انواع اجناس سوپرمارکتی در آنها به فروش می‌رسانند. سرویس بهداشتی و اقامتگاه مراکز خرید پردیس نیز از دیگر امکانات آنها به شمار می‌روند‌

بازار پردیس یک کیش

بازار پردیس ۱

بازارهای پردیس کیش را می‌توان به عنوان یکی از قدیمی ترین های لوکس این جزیره مرجانی به شمار آورد که به دلیل برخورداری از فروشگاه های مختلف نظر بسیاری را نسبت به خود جلب کرده اند. بازار پردیس یک به دست فرانسوی ها و در سال ۱۳۷۱ و در دو طبقه ساخته شده است. این بازار مساحتی بالغ بر ۱۲ هزار متر مربع داشته و فضای داخلی بسیار زیبایی دارد. راهرو های عریض بازار پردیس ۱ کیش از جمله اصلی ترین ویژگی های این مرکز خرید به شمار می‌روند و به همین دلیل به راحتی می‌توانید در تمامی اوقات و حتی مواقع پرتردد به راحتی از فروشگاه های آن دیدن کنید. این مرکز خرید بیش از ۲۰۰ فروشگاه مختلف را در خود جای داده و هریک از این فروشگاه ها اجناس متنوعی را با قیمت های متفاوت به فروش می‌رسانند. هرشب برنامه های مفرحی در این مرکز خرید برگزار شده و قرعه کشی آخر شب از جمله مواردی است که به جلب توجه مردم تاثیر بسزایی گذاشته است.

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن 5.jpg است

بازار پردیس ۲

بین بازار پردیس یک و دو کیش، پردیس دو تازه ساخت تر است. شعبه دوم بازار پردیس در سال ۱۳۷۸ و در نزدیکی پردیس یک ساخته شده است. کار طراحی این بازار را ایرانیان انجام داده اند و اگر به ویژگی های ظاهری و داخلی آن دقیق تر نگاه کنیم پی خواهیم برد که پردیس ۲ ویژگی های مناسب تری دارد. در ساخت پردیس دو از شیشه های بیشتری استفاده شده و به همین دلیل در اوقات روز شاهد تابش نور خورشید به داخل بازار هستیم. طراحی فضای بیرونی مرکز خرید نیز به گونه ای است که بخشی زیبا با درختان نخل و فضای سبز پدید آورده است و می‌توانید در فضاهای ایجاد شده در بیرون از مرکز خرید نشسته و به استراحت بپردازید. آب نمای زیبایی نیز در بخش بیرونی پردیس ۲ ساخته شده که به زیبایی هرچه تمام تر آن افزوده است. ساختمان پردیس ۲ در ۴ طبقه ساخته شده و آسانسورهای شیشه ای برای جابجایی در این طبقات در نظر گرفته شده اند. این مرکز خرید ۲۳۰ فروشگاه همچون پردیس ۱ در خود جای داده و قرعه کشی های شبانه آن می‌تواند برگ برنده ای برای افراد خوش شانس باشد.

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن 6.jpg است

قیمت اجناس در بازارهای پردیس

بی شک یکی از مواردی که ذهن همگان را به خود مشغدل می‌کند میزان قیمت مراکز خرید است. در حالت کلی بازار پردیس یک و دو کیش قیمت های متفاوتی دارد. به این معنی که از این بازارها می‌توانید اجناس گران قیمت و هم اجناس ارزان قیمت را خریداری نمایید و به همین دلیل انتخابی مناسب برای تمامی افراد است. فروشگاه های برند و معتبر بازار پردیس بی شک میزان قیمت بالاتری را برای اجناس خود تعیین کرده اند و برعکس فروشگاه هایی که اجناس معمولی را برای فروش گذاشته اند قیمت های پایین تری نیز خواهند داشت. بسیاری از فروشگاه های این مراکز خرید دارای وب سایت های اینترنتی نیز هستند که از این طریق می‌توانید قیمت اجناس را نیز بررسی نمایید.

نمایی از بازارهای پردیس

بهترین زمان بازدید

همانطور که می‌دانید کیش آب و هوایی گرمسیری دارد و به همین دلیل در اغلب اوقات سال شرایط آب و هوایی گرمی را از این جزیره شاهد هستیم. در فصل بهار بیشترین میزان گردشگران کیش را هدف گشت و گذار خود قرار می‌دهند و با تزدیک تر شدن به تابستان شاهد کاهش چشمگیر میزان گردشگران خواهیم بود. اگر بخواهیم بهترین زمان سفر به کیش را مورد بررسی قرار دهیم قطعا اوایل فصل بهار و اواخر پاییز شرایط جوی مناسب تری بر این جزیره حاکم خواهد بود و سفری بدون دغدغه به جزیره زیبای کیش تجربه خواهید کرد. تور کیش نیز در این فصول بیشتر برگزار می‌شود. اما چنانچه به قصد خرید می ‌خواهید به کیش سفر کنید بهتر است که مواقع کم مسافر را انتخاب کرده باشید. برای مثال: در فصل تابستان که میزان گردشگران پایین است، فروشگاه ها و مراکز خرید کیش اقدام به ارائه تخفیفات ویژه فروش می‌کنند که بازار پردیس یک و دو کیش نیز از این قاعده مستثنی نیست‌.

بازار پردیس کیش

جاذبه های نزدیک به بازار پردیس یک و دو کیش

بازار پردیس یک و دو کیش در موقعیت جغرافیایی بسیار مناسبی قرار گرفته و با انتخاب آن می‌توانید جاذبه های متنوع دیگری را نیز هدف قرار دهید. بی شک کسانی که قصد بازدید از مراکز خرید پردیس را داشته باشند هدف خرید از این جزیره را در پیش گرفته اند و بی‌شک گشت و گذار در سایر مراکز خرید کیش نیز عاری از لطف نخواهید بود. پردیس در نزدیکی خود مراکز خرید دیگری نیز جای داده است که از جمله مهمترین آنها می‌توان به: مروارید، پانیذ، مرکز تجاری کیش، زیتون و… اشاره کرد‌. هریک از این مراکز خرید ویژگی های منحصر به فرد خود را دارند و با گشت و گذار در آنها خواهید توانست اجناس مورد نیازتان را خریداری نمایید. اسکله تفریحی کیش که بی شک یکی از بهترین انتخاب ها برای تفریح و خوشگذرانی در جزیره کیش است نیز در نزدیکی این مرکز خرید واقع شده و خواهید توانست گشت و گذاری لذت بخش در این اسکله نیز داشته باشید.

مشاهده لیست قیمت بلیط هواپیما تهران کیش

دسترسی به بازارهای پردیس

آیا به این فکر کرده اید که چگونه می توانیم خودمان را به بازارهای پردیس در کیش برسانیم؟ همانطور که در بخش های قبل نیز به آن اشاره شد بازار پردیس دارای پارکینگ اختصاصی است و می‌توانید به راحتی با استفاده از خودرو شخصی و یا اجاره ای خود به این مرکز خرید بروید. بازار پردیس در میدانی با همین نام در کیش قرار گرفته و دسترسی به سایر نقاط مختلف جزیره از این نقطه بسیار ساده خواهد بود. تاکسی های زرد و سفید در اختیار مسافران برای جابجایی آنها هستند به گونه ای که تاکسی های سفید دربستی بوده و برای جابجایی با آنها باید هزینه بیشتری را پرداخت کنید اما تاکسی های زرد رتگ در مسیرهای خاصی فعالیت دارند که میدان پردیس نیز از جمله این مسیرها است و با استفاده از این تاکسی ها خواهید توانست به راحتی خود را به بازار مردیس یک و دو کیش برسانید. تاکسی های ون نیز ایستگاه هایی در سراسر نقاط شهر دارند که با منتظر ماندن در این ایستگاه ها با هزینه های پایین تری به وسیله ون به بازار پردیس خواهید رسید.

نظرات کاربران