Kenneth Hahn State Recreation Area
9 اردیبهشت 1402
لس آنجلس

بهترین پارک ‌های لس ‌آنجلس با مناظر کارت‌پستالی!

در میان فهرست جاذبه‌ های دیدنی لس ‌آنجلس، پارک‌ها خودنمایی می‌کنند. مناظر سرسبز، باغ گل‌ها، رقص فواره‌ها، پیاده‌روی به‌همراه سگ‌ها، پیک‌نیک، بازی کردن و خوردن یک صبحانه یا عصرانه در دل طبیعت، چیزی‌ست که پارک‌ها را در شمار این فهرست آورده است. لس‌آنجلس تنوع زیادی در پارک‌ها دارد. برخی از آن‌ها چشم‌اندازی تپه‌ای دارند، برخی دیگر از تندیس‌ها یا ساختمان‌های هنری برخوردارند و موردتوجه دوست‌‌داران هنر قرار می‌گیرند، برخی چشم‌اندازهای ساحلی دارند و برخی دیگر تنها‌وتنها برای پیاده‌روی به‌همراه سگ‌ها مناسبند. در ادامه شما را با هریک از بهترین پارک ‌های لس ‌آنجلس آشنا می‌کنیم و فهرستی 26 تایی را در اختیار شما قرار می‌دهیم.

قصد سفر به آمریکا را دارید؟ پس بلیط هواپیما لس آنجلس را با سه کلیک رزرو کنید!

پارک‌ های لس ‌آنجلس با بهترین چشم‌اندازهای تپه‌ای

Griffith Park

Griffith Park

یکی دیگر از بهترین پارک ‌های لس ‌آنجلس Griffith Park است. این پارک، ترکیبی از مسیرهای بومی و محوطه‌سازی‌شده است. شما در این پارک می‌توانید به رصدخانه Griffith بروید و منظره‌ای که تا اقیانوس آرام امتداد دارد را ببینید. علاوه بر آن،  کوهنوردانی را می‌بینید که غارهای Bronson را کاوش و از باغ Amir’s دیدن می‌کنند. بچه‌ها نیز می‌توانند سوار بر کشتی‌های مسافرتی ‌شوند و گردش ‌کنند و قفس‌های قدیمی باغ‌وحش قدیمی را کشف ‌کنند. هم‌چنین، عده‌ای دیگر نیز می‌توانند نمایش تئاتر یونانی را در پارک تماشا ‌کنند. عده‌ای دیگر نیز می‌توانند زیر درختان سایه‌دار یا روی میزوصندلی‌های پارک پیک‌نیک کنند. 

 آدرس:

4730 Crystal Springs Dr, Los Angeles, CA 90027, United States

شماره تلفن: 

4688 913 323 1+

ساعت فعالیت:

همه‌روزه 24ساعته

Kenneth Hahn State Recreation Area

یکی دیگر از بهترین پارک ‌های لس ‌آنجلس Kenneth Hahn State Recreation Area است. این پارک، از نظر اندازه و موقعیت طبیعی خود در وسط Westside چشم‌گیر است. پارک Kenneth Hahn State Recreation Area امکانات رفاهی بسیاری دارد و از حوضچه نیلوفر آبی، دریاچه ماهی‌گیری و زمین والیبال شنی برخوردار است. این پارک، با بیش از 7 مایل پیاده‌روی در مسیر تپه‌های Baldwin، چشم‌اندازی از هر گوشه لس‌آنجلس، از خلیج جنوبی و اقیانوس آرام گرفته تا مرکز شهر و کوه‌های San Gabriel را ارائه می‌دهد. بعد از رفتن به این پارک، پیشنهاد می‌کنیم به منظره کوه‌های پوشیده از برف پشت خط افق خیره شوید.

آدرس:

4100 S La Cienega Blvd, Los Angeles, CA 90056, United States

شماره تلفن:

3660 298 323 1+

ساعت فعالیت:

همه‌روزه از 6 صبح تا 6 بعدازظهر

Los Angeles State Historic Park

یکی دیگر از بهترین پارک ‌های لس ‌آنجلس Los Angeles State Historic Park است. این پارک تاریخی با 32 هکتار فضای باز، در مجاورت محله چینی‌ها قرار گرفته و منظره‌ای شگفت‌انگیز از مرکز شهر را ارائه می‌دهد. Los Angeles State Historic Park پس از یک پروژه بازسازی سه ساله، بار دیگر میزبان برخی از رویدادها، از جمله نمایشگاه‌های صنایع دستی و جشنواره‌های موسیقی کوچک بوده است. در این پروژه بازسازی، یک پل مشرف به منظره‌ای زیبا رو به یک باغ پرتقال ساخته شد. پس از تکمیل بازسازی Los Angeles State Historic Park در بهار 2017، منطقه مجاور پارک با رستوران‌ها و بارهای متعددی پر شده است.

آدرس:

1245 N Spring St, Los Angeles, CA 90012

شماره تلفن:

8819 441 323 1+

ساعت فعالیت:

همه‌روزه از 8 صبح تا غروب آفتاب

El Dorado Nature Center and Regional Park

El Dorado Nature Center and Regional Park

یکی دیگر از بهترین پارک ‌های لس‌ آنجلس El Dorado Nature Center and Regional Park است. شما در این پناه‌گاه گیاهی و جانوری در Long Beach،  2 مایل مسیرهای خاکی و یک مسیر آسفالته یک‌چهارم مایلی را خواهید دید که در اطراف دو دریاچه، یک رودخانه و منطقه جنگلی می‌پیچد. نیمه غربی El Dorado Nature Center and Regional Park به زمین‌های ورزشی و زمین گلف اختصاص دارد، در حالی که نیمه شرقی دارای دریاچه‌های ماهی‌گیری، مسیرهای پیاده‌روی، زمین‌های بازی و زمین تیراندازی با کمان است. اگر مایلید که از طبیعت لذت ببرید و هم‌زمان بازی‌های تفریحی انجام دهید، به این پارک بروید.

آدرس:

7550 E Spring St, Long Beach, CA 90815, United States

شماره تلفن:

1745 570 562 1+

وب‌سایت:

www.longbeach.gov

ساعت فعالیت:

همه‌روزه از 8 صبح تا 5 بعدازظهر

دوشنبه‌ها تعطیل است.

پارک‌هایی برای دوست‌داران هنر

Barnsdall Art Park & Hollyhock House

یکی دیگر از بهترین پارک ‌های لس ‌آنجلس Barnsdall Art Park & Hollyhock House است. پس از آن‌که خانم Aline Barnsdall –وارث نفت آمریکایی‌تبار- این تپه کوچک و زیبا را بعد از پایان جنگ جهانی اول خرید، ، فرانک لوید رایت معمار را برای ساختن تعدادی ساختمان در آن به این‌ محل دعوت کرد. اگرچه طراحی کل این مجموعه هرگز به‌‌پایان نرسید، اما Barnsdall ، مهمان‌خانه و 11 هکتار از زمین با فرض این‌که به‌عنوان یک پارک عمومی مورداستفاده قرار گیرد، به نیویورک اهدا شد. حالا پس از گذشت حدود یک قرن، این پارک میزبان نمایشگاه‌ها، تورهایی در  Hollyhock House و در تابستان میزبان سینماهای آزاد، رویدادهای فرهنگی و مراسم‌های شب‌نشینی و دورهمی مجردها، زوج‌ها و جوانان به شمار می‌آید.

آدرس:

4800 Hollywood Blvd, Los Angeles, CA 90027, United States

وب‌سایت:

www.laparks.org

ساعت فعالیت:

همه‌روزه از 6 صبح تا 10 شب

Tongva Park

یکی دیگر از بهترین پارک ‌های لس ‌آنجلس Tongva Park است. این پارکینگ که به پارک تبدیل شده است، منظره‌ای ایده‌آل در مجاورت اقیانوس آرام را به نمایش می‌گذارد. این پارکدارای زمین بازی، چمن‌زارها، آبشارهای کوچک و مسیرهای پیاده‌روی و چشم‌انداز حلزونی‌مانند در کنار اقیانوس آرام است. تندیس مینیمال Weather Field اثر Iñigo Manglano-Ovalle’s –هنرمند آمریکایی- نیز در این پارک قرار دارد. Tongva Park با درختان نخل ساحلی پر شده و منظره‌ای مدیترانه‌ای را ارائه می‌دهد.

آدرس:

1615 Ocean Ave, Santa Monica, CA 90401, United States

شماره تلفن:

8310 458 310 1+

وب‌سایت:

http://tongvapark.smgov.net/

ساعت فعالیت:

همه‌روزه از 6 صبح تا 11 شب

مکان های دیدنی لس ‌آنجلس با مناظر سرسبز

Echo Park Lake

Echo Park Lake

یکی دیگر از بهترین پارک ‌های لس ‌آنجلس Echo Park Lake است. این پارک، تصویری از خط افق مرکز شهر را در میان شکوفه‌های گل نیلوفر آبی، فواره‌ها و مجسمه بانوی دریاچه به نمایش می‌گذارد. دریاچه این پارک نیز به‌قدری زیباست که کم مانده بگوییم بهشت است. شما می‌توانید با پرداخت 11 دلار سوار قایق‌های قوشکل شوید و از مناظر زیبای شهر لذت ببرید.

آدرس:

751 Echo Park Ave., Los Angeles, CA 90026

شماره تلفن:

3578 250 213 1+

Grand Park

یکی دیگر از بهترین پارک‌ های لس ‌آنجلس Grand Park است. این پارک بزرگ 12 هکتاری، به‌طور رسمی در جولای 2012 به روی عموم گشوده شد. این پارک دارای چمن‌های سرسبز، فواره، نیمکت‌های صورتی‌رنگ و جاهای مختلفی برای نشستن است. علاوه بر آن، در بالای تپه رویدادهای اجتماعی و اجراهای موسیقی مختلفی برگزار می‌شود که می‌توانید از آن‌ها لذت ببرید. درست است که این ساختمان توسط ساختمان‌های دولتی احاطه شده است، اما زمین‌های سرسبز، تلاقی رنگ صورتی در کنار سبز، رقص نور فواره‌ها و هیاهوی بچه‌ها، شما را چند ساعتی از دغدغه و خیال دور می‌کند. 

آدرس:

200 N Grand Ave, Los Angeles, CA 90012, United States

شماره تلفن:

8080 972 213 1+

وب‌سایت:

https://grandparkla.org/

ساعت فعالیت:

همه‌روزه از 5:30 صبح تا 10 شب

پارک‌هایی با چشم‌اندازهای ساحلی

Palisades Park

یکی دیگر از بهترین پارک ‌های لس ‌آنجلس Palisades Park است. این پارک که در کنار اقیانوس آرام در Santa Monica قرار دارد، در امتداد مسیرهای پوشیده از درختان نخل و اکالیپتوس خودنمایی می‌کند. شما در Palisades Park می‌توانید مناظر کارت‌پستالی از اقیانوس آرام و کوه‌های Santa Monica را ببینید، به به اسکله بروید و به‌سمت مجسمه بتنی باشکوه در قسمت شمالی پارک حرکت کنید.

آدرس:

Ocean Ave, Santa Monica, CA 90401, United States

شماره تلفن:

8300 458 310 1+

وب‌سایت:

www.smgov.net

ساعت فعالیت:

همه‌روزه از 5:30 صبح تا 11 شب

Korean Bell of Friendship (and Point Fermin Park)

Korean Bell of Friendship

یکی دیگر از بهترین پارک‌ های لس ‌آنجلس Korean Bell of Friendship است. این پارک زیبا که تاریخ‌چه‌ای جالب دارد، خط ساحلی San Pedro را از طریق فانوس دریایی Point Fermin، شهر غرق‌شده و آخرین بقایای منطقه Fort MacArthur پوشش می‌دهد. درست در بالای تپه، بر فراز اقیانوس آرام نیز یک بنای کره‌ای قرار دارد. این بنای آلاچیق‌شکل، از فلز پوشیده شده و سقفی شیب‌دار دارد. دیدن این بنا که هم‌چون نگینی در میان مناظر سرسبز می‌درخشد، هم‌زمان با منظره پرواز بادبادک‌ها در آسمان، روحتان را سرزنده می‌کند.

آدرس:

3601 S Gaffey St, San Pedro, CA 90731, United States

شماره تلفن:

7705 548 310 1+

وب‌سایت:

www.publicartinpublicplaces.info

ساعت فعالیت:

همه‌روزه از 7 صبح تا 7 شب

جاذبه‌ های دیدنی لس ‌آنجلس برای علاقه‌مندان به موزه

Exposition Park

یکی دیگر از بهترین پارک‌ های لس‌ آنجلس Exposition Park است. جذاب‌ترین بخش این پارک، باغ گل رز معطر است. منظره گل‌های رز صورتی در کنار فواره‌ مرکزی، سرسبزی محیط و سایه درختان، همه‌وهمه به زیبایی Exposition Park افزوده است. پیشنهاد می‌کنیم به این پارک بروید، در آلاچیق‌های آن استراحت کنید، در پارک قدم بزنید، رد پروانه‌های رنگی را بگیرید و علاوه بر آن از موزه آفریقایی-آمریکایی کالیفرنیا، مرکز علوم و موزه تاریخ طبیعی نیویورک دیدن کنید.

آدرس:

700 Exposition Park Dr, Los Angeles, CA 90037, United States

شماره تلفن:

2294 744 213 1+

وب‌سایت:

http://expositionpark.ca.gov/

ساعت فعالیت:

همه‌روزه از 8 صبح تا 10 شب

Hancock Park (La Brea Tar Pits)

یکی دیگر از بهترین پارک ‌های لس ‌آنجلس Hancock Park است. این پارک بر فراز یک معدن واقعی مربوط به فسیل‌های مقبل تاریخ قرار دارد؛ جایی که باستان‌شناسان بیش از یک قرن پیش، فسیل‌هایی از گربه‌های دندان‌شمشیری تا ماموت‌ها را کشف کرده‌اند. پیشنهاد می‌کنیم به Hancock Park بروید و بعد از آن از موزه آکادمی و موزه خودرو پترسن در همان نزدیکی بازدید کنید.

آدرس:

5800 Wilshire Blvd, Los Angeles, CA 90036, United States

ساعت فعالیت:

همه‌روزه از 6 صبح تا 10 شب

Will Rogers State Historic Park

Will Rogers State Historic Park

یکی دیگر از بهترین پارک ‌های لس ‌آنجلس Will Rogers State Historic Park است. این پارک وسیع، زمانی متعلق به ویل راجرز -بازیگر، نویسنده، فیلسوف و اولین شهردار افتخاری بورلی هیلز- بوده است. یکی از مسیرهای این پارک شما را به Inspiration Point هدایت می‌کند و منظره‌ای خیره‌کننده از کوه‌ها و دریاها را در اختیار شما قرار می‌دهد. آخر هر هفته نیز مسابقات چوگان در این پارک برگزار می‌شود؛ می‌توانید در آن‌ها شرکت کنید.

آدرس:

1501 Will Rogers State Park Rd, Pacific Palisades, CA 90272, United States

شماره تلفن:

2017 230 310 1+

وب‌سایت:

http://www.parks.ca.gov/

ساعت فعالیت:

همه‌روزه 24ساعته

پارک‌هایی برای تفریح با حیوانات

Lake Hollywood Park

یکی دیگر از بهترین پارک ‌های لس‌ آنجلس Lake Hollywood Park است. این پارک، به‌لطف زمین بازی کوچک، مناظر زیبای هالیوود و دریاچه بی‌نظیر آن شهرت یافته است. شما در این پارک می‌توانید سگ‌ها و گربه‌هایی را ببینید که به‌همراه صاحبان خود در این‌جا پیاده‌روی می‌کنند. Lake Hollywood Park بهترین گزینه برای گشت‌وگذار با حیوان کوچولویتان به شمار می‌آید.

آدرس:

3160 Canyon Lake Dr, Los Angeles, CA 90068, United States

شماره تلفن:

1145 243 818 1+

وب‌سایت:

https://www.laparks.org/

Silver Lake Reservoir

یکی دیگر از بهترین پارک ‌های لس ‌آنجلس Silver Lake Reservoir است. Silver Lake Reservoir دارای دو پارک برای سگ‌هاست. این دو پارک کوچک و بزرگ، دارای مجموعه‌ای از امکانات انسان‌محور مانند زمین بسکتبال، زمین پیاده‌روی و یک زمین بازی برای بچه‌هاست. علاوه بر آن می‌توانید روی چمن‌ها بنشینید و پیک‌نیک کنید. فراموش نکنید که Silver Lake Reservoir اجازه همراه‌‌آوردن توله‌ سگ‌ها را به شما نمی‌دهد.

آدرس:

 Silver LakeLos AngelesCalifornia

Sepulveda Basin Off-Leash Dog Park

Sepulveda Basin Off-Leash Dog Park

یکی دیگر از بهترین پارک ‌های لس ‌آنجلس Sepulveda Basin Off-Leash Dog Park است. این پارک، به شما این امکان را می‌دهد که توله سگ‌ها، سگ‌های بزرگ و حتی سگ‌های ترسویتان را به این‌جا ببرید و با خیال راحت آن‌ها را بدون افسار در پارک رها کنید تا گشت‌وگذار کنند. Sepulveda Basin Off-Leash Dog Park برخی وسایل بازی محدود را برای بازی سگ‌ها نیز فراهم کرده است.

آدرس:

17550 Victory Boulevard, Encino Ave, Van Nuys, CA 91406, United States

شماره تلفن:

8189 756 818 1+

بهترین پارک ‌های لس ‌آنجلس برای استراحت و آرامش

Lacy Park

یکی دیگر از بهترین پارک‌ های لس ‌آنجلس Lacy Park است. این پارک 30 هکتاری، یک مسیر آرام پیاده‌روی دارد که از میان درختان سایه‌دار می‌گذرد. باغ گل رز در جنوب غربی پارک که تونلی به‌همراه نرده‌های سفید از میان آن می‌گذردد، زیباترین مکان برای گرفتن عکس‌های دونفره عروس‌ودامادی به شمار می‌رود. ورودی Lacy Park برای گردشگران 5 دلار خواهد بود.

آدرس:

1485 Virginia Rd, San Marino, CA 91108, United States

شماره تلفن:

0790 300 626 1+

وب‌سایت:

www.cityofsanmarino.org

ساعت فعالیت:

دوشنبه تا جمعه: 6:30 صبح تا 8 شب

شنبه و یک‌شنبه: 8 صبح تا 8 شب

Garfield Park

یکی دیگر از بهترین پارک ‌های لس ‌آنجلس Garfield Park است. این پارک، شبیه پارک‌های محله‌ای به نظر می‌رسد. شما در این پارک شاهد خانواده‌هایی خواهید بود که جشن تولد فرزندشان را در این‌جا می‌گیرند. هم‌چنین در Garfield Park یک باغ گل رز قرار دارد و کنسرت‌های تابستانی نیز در آن برگزار می‌شود. 

آدرس:

1000 Park Ave, S Pasadena, CA 91030, United States

شماره تلفن:

7200 403 626 1+

وب‌سایت:

https://www.southpasadenaca.gov/

ساعت فعالیت:

همه‌روزه از 5 صبح تا 10 شب

Vista Hermosa Natural Park

Vista Hermosa Natural Park

یکی دیگر از بهترین پارک‌ های لس ‌آنجلس Vista Hermosa Natural Park است. این پارک، برای قدم زدن و خلوت‌کردن مناسب است. Vista Hermosa Natural Park چشم‌اندازی زیبا از Westlake-meets-Echo Park را ارائه می‌دهد. با توجه به چمن‌زارهای سرسبز و وسیع این پارک، Vista Hermosa Natural Park برای پینک‌نیک‌ جان می‌دهد.

آدرس:

100 N Toluca St, Los Angeles, CA 90026, United States

شماره تلفن:

1100 250 213 1+

وب‌سایت:

mrca.ca.gov

ساعت فعالیت:

همه‌روزه از 7 صبح تا 7:30 بعدازظهر

پارک‌هایی برای تفریح با کودکان

Roxbury Community Center and Memorial Park

یکی دیگر از بهترین پارک ‌های لس ‌آنجلس Roxbury Community Center and Memorial Park است. این پارک، دارای علفزاری سرسبز، زمین بازی، زمین بسکتبال، نیمکت‌ها و میزهای پیک‌نیک، زمین فوتبال و یک زمین والیبال شنی‌ست. شما با خیال راحت می‌توانید به این پارک بروید و در حین استراحت روی چمن‌ها، بچه‌ها هنگام بازی کردن از دور تماشا کنید. راستی، یک کامیون بستنی هم در روزهای تابستانی از آن‌جا رد می‌شود و شور و شادی بچه‌ها را بیش‌تر می‌کند.

آدرس:

471 S Roxbury Dr, Beverly Hills, CA 90212, United States

شماره تلفن:

6840 285 310 1+

ساعت فعالیت:

دوشنبه تا جمعه: 8 صبح تا 9:30 شب

شنبه‌ها و یک‌شنبه‌ها: از 8 صبح تا 5 بعدازظهر

Polliwog Park

یکی دیگر از بهترین پارک ‌های لس ‌آنجلس Polliwog Park است. این پارک که بزرگ‌ترین پارک در خلیج جنوبی به حساب می‌آید، تمام گزینه‌های تفریحی را دارد. میزوصندلی‌های فراوان، باربیکیو، آلاچیق، زمین گلف، منطقه‌ای ورزشی، یک آمفی‌تئاتر که در آن کنسرت‌ها و برخی رویدادهای ویژه برگزار می‌شود و یک حوض بزرگ که در آن اردک‌ها و غازها شناورند. شما در این پارک می‌توانید از تمامی امکانات تفریحی بهره‌مند شوید، پیک‌نیک بروید و سپس نان‌های باقی مانده از سفره‌ غذای‌تان را برای اردک‌ها و غازها ببرید. آن‌ها به‌گرمی از شما استقبال خواهند کرد.

آدرس:

1601 Manhattan Beach Blvd, Manhattan Beach, CA 90266, United States

شماره تلفن:

5448 802 310 1+

وب‌سایت:

www.manhattanbeach.gov

ساعت فعالیت:

همه‌روزه از 8 صبح تا 10 شب

coldwater canyon park

coldwater canyon park

یکی دیگر از بهترین پارک‌ های لس ‌آنجلس coldwater canyon park است. این پارک همیشه میزبان افراد سلبریتی و برجسته بوده است. در قسمت انتهایی این پارک آرامش‌بخش و خلوت، یک جویبار جاری‌ست که اطراف آن با سنگ‌ها احاطه شده است. بیش‌تر کودکان در روزهای گرم سال، پاهای‌شان را در این جویبار می‌گذارند و آب‌بازی می‌کنند تا خنک شوند. coldwater canyon park به زمین بازی شنی مجهز است که یک سرسره و چندین تاب را در خود جای داده است.

آدرس:

12601 N. Mulholland Dr., Beverly Hills, CA 90210

شماره تلفن:

8190 756 818

ساعت فعالیت:

همه‌روزه از طلوع خورشید تا غروب آفتاب

دیگر جاهای دیدنی لس ‌آنجلس

Elysian Park

یکی دیگر از بهترین پارک ‌های لس ‌آنجلس Elysian Park است. Elysian Park که قدیمی‌ترین پارک لس‌آنجلس بوده و در سال 1886 تاسیس شده است، مناظری عالی از دره، مرکز شهر، تپه‌های هالیوود و استادیوم Dodger را ارائه می‌دهد. این پارک، آخر هفته‌ها شلوغ می‌شود و عده زیادی به‌همراه سگ‌های خود برای پیاده‌روی  به این‌جا می‌آیند. اگر اول صبح از Elysian Park نیز بازدید کنید، صدای گلوله خواهید شنید؛ چرا که آکادمی پلیس در همین نزدیکی‌ بوده و افسرهای پلیس در آن‌جا تمرین می‌کنند.

MacArthur Park

یکی دیگر از بهترین پارک‌ های لس ‌آنجلس MacArthur Park است. این پارک، متعلق به اواخر قرن نوزدهم در محله Westlake است. MacArthur Park در اوایل دهه 1940 به نام ژنرال داگلاس مک آرتور تغییر نام داد و سپس به‌عنوان یادبود فرهنگی-تاریخی شماره 100 لس‌آنجلس نامگذاری شد. این پارک دارای دریاچه‌ای‌ست که توسط چشمه‌ای طبیعی پر می‌شود و محل زندگی مرغابی‌ها و اردک‌ها به شمار می‌آید.

آدرس:

Westlake, Los Angeles

balboa lake park 

balboa lake park 

یکی دیگر از بهترین پارک ‌های لس ‌آنجلس balboa lake park است. این پارک، به‌خاطر دریاچه زیبا و مناظر زیبا و آرامش شهرت یافته است. شما می‌توانید با پرداخت 11 دلار سوار بر قایق‌های قوشکل آن‌جا شوید و هم‌زمان از تماشای مناظر زیبا لذت ببرید. balboa lake park در فصل بهار، با شکوفه‌های صورتی گیلاس، جلوه‌ای خارق‌العاده به خود می‌بخشد. پیشنهاد می‌کنیم در فصل بهار به آن‌جا بروید تا از تماشای این منظره جذاب لذت ببرید. فراموش نکنید که این پارک در فصل بهار با ازدحام جمعیت مواجه می‌شود؛ بنابراین بستگی به خودتان دارد که شکوفه‌های گیلاس را ترجیح می‌دهید یا شلوغی را.

آدرس:

6300 Balboa Blvd, Lake Balboa, CA 91406

شماره تلفن:

9743 756 818 

ساعت فعالیت:

طلوع آفتاب تا غروب آفتاب

Brookside Park

یکی دیگر از بهترین جاذبه ‌های دیدنی لس ‌آنجلس Brookside Park است. این پارک 62 هکتاری، با فضای سبز، زمین‌های ورزشی چندمنظوره، زمین گلف در قسمت شمالی پارک و پیست دوچرخه‌سواری در ضلع شرقی پارک، بهترین مکان مناسب برای سرگرمی بچه‌ها و خانواده‌هاست. شما می‌توانید به‌همراه کودکانتان به این پارک بروید، آن‌ها را سوار وسایل بازی کنید و سپس در سایه درختان آن بنشینید و عصرانه میل کنید.

آدرس:

360 N Arroyo Blvd, Pasadena, CA 91103, United States

شماره تلفن:

7500 744 626 1+

ساعت فعالیت:

همه‌روزه از 6 صبح تا 10 شب

در آخر

در طول این مقاله به معرفی بهترین پارک‌ های لس ‌آنجلس پرداختیم. دانستیم که برخی ز این پارک‌ها برای استراحت و آرامش مناسبند، برخی دیگر برای پیاده‌روی به‌همراه سگ‌ها، برخی برای بازی با کودکان و برخی دیگر نیز کاربردهایی دیگر دارند. شما کدام‌یک از این پارک‌ها را برای رفتن انتخاب می‌کنید؟

نظرات کاربران