23 مرداد 1400
راهنمای سفر

معرفی شرکت هواپیمایی قطر ایرویز

اگر به دنبال یک شرکت هواپیمایی معتبر در خاورمیانه هستید، ما به شما برای تهیه ی بلیط هواپیما شرکت هواپیمایی قطر ایرویز را پیشنهاد می‌دهیم. به این دلیل که این شرکت هواپیمایی حرفه‌ای توانسته در سال ۲۰۱۲ خود را به عنوان یکی از بهترین‌های شرکت هواپیمایی در دنیا معرفی کند. چنانچه علاقه داشته باشید که در مورد روش کار و پرواز این شرکت معتبر هواپیمایی اطلاعاتی را به دست آورید بهتر است در این مطلب همراه ما باشید. به این نکته توجه داشته باشید که شما مسافران عزیز به واسطه انتخاب قطر ایرویز به راحتی می‌توانید به 6 قاره بدون کوچک‌ترین مشکل سفر کنید.

نکته دیگر که شاید برای شما بسیار جالب باشد این مسئله است که سوخت هواپیمایی این شرکت بی‌نظیر یک سوخت غیر طبیعی است؛ سوختی جالب با ترکیب گاز طبیعی و بنزین. قطر ایرویزاین سوخت را طبیعتا به این دلیل که کشورش در منبع گاز رشد کرده است از این سوخت استفاده می‌کند.

شرکت هواپیمایی قطر ایرویز و کادر پروازو خدماتی

تعهد به خدمات مهمترین دلیل اعتبار شرکت هواپیمایی قطر ایرویز

کادر پروازی شرکت هواپیمایی قطر ایرویز

اما یکی از نکات کلیدی که بدون شک توانسته شرکت هواپیمایی قطر ایرویز را در راس توجه شرکت‌های هواپیمایی قرار دهد خدمات عالی و منحصر‌به‌فردی است که برای رعایت حال مسافران جزء مهمترین‌های هر شرکت هواپیمایی به شمار می‌آید. البته نباید تنها به خدمات اکتفا کرد، به این دلیل علاوه‌بر خدمات درجه یکی که ین شرکت ارائه می‌دهد نکات دیگری نیز وجود دارد که سبب شده این شرکت هواپیمایی در لیست شرکت‌های ممتاز قرار بگیرد.

به گونه‌ای که مسافران کمترین تاخیر را برای سفر‌های هوایی شرکت هواپیمایی قطر ایرویز می‌توانند در نظر بگیرند و به راحتی از امکانت آن در حین پرواز نیز استفاده کنند؛ چرا که تیم پزشکی و تیم مهمانداراین شرکت در سطح مهارتی بسیار بالا و حرفه‌ای توانسته‌اند خیال مسافران آسوده نگه دارند که بتوانند با ذهنی آسوده از این خط هوایی بسیار جوان استقبال کنند.

با شرکت هواپیمایی قطر ایرویز سفری امن تجربه کنبد

خدمات ویژه شرکت هواپیمایی قطر ایرویز

خدمات ویژه ی شرکت هواپیمایی قطر ایرویز

در مورد کلاس‌های پروازی شرکت هواپیمایی قطر ایرویز شایسته است به این نکات توجه داشته باشید که، کلاس‌های تجاری، مهمانان ویژه، فرست و اقتصادی از جمله کلاس‌هایی هستند که شما نمی‌توانید بلیط این کلاس‌ها را به راحتی و به صورت عمومی برای قسمت مهمانان ویژه دریافت کنید. زمانی که در مورد کیفیت خدمات و کلاس کار شرکت هواپیمایی قطر ایرویز صحبت می‌کنیم این اطمینان وجود خواهد داشت که پیشرفت و به‌روزرسانی‌های متعددی شامل این خدمات خواهد شد. به همین دلیل است که شما برای دریافت بلیط مهمانان ویژه باید شرایط خاصی را در نظر بگیرید.

البته مراجعه به سایت آنلاین و اینترنتی این شرکت هواپیمایی برای خرید بلیط هواپیمایی کار آسانی است و شما با خواندن مقررات و شرایط خاص این شرکت می‌توانید پروازی دلچسب، ایمن و لذت‌بخش را تجربه کنید. در مورد کلاس‌های پروازی نیز باید به این نکته توجه داشته باشید که عمدتا در نوع فرست آن به شکلی ویژه حتی از حمام و سیستم‌های سرگرمی فوق‌العاده آن می‌توانید استفاده کنید. اما در کلاس پروازی تجاری این شرکت مسئله مهمی که به چشم می‌آید این است که صندلی‌های آن تا 180 درجه به راحتی قابلیت خم شدن دارند تا بتوانید به راحتی از آن استفاده و استراحت کنید. استانداردهای هر کدام از کلاس‌های پروازی نقطه قابل تأملی است که باعث می‌شود شما تمایل خود را برای خرید بلیط این شرکت هواپیمایی نادیده نگیرید.

 کادر مهمانداری شرکت هواپیمایی قطر ایرویز

اهمیت مهارت کادر خلبانی برای امنیت پرواز

شرکت قطر ایرویزتنها شرکت جوانی است که توانسته خود را به عضویت Oneworld در بیاورد. همچنین جزء پیشرفته‌ترین و گسترده‌ترین خطوط هوایی در دنیا به شمار آید. اما زمانی که ما از جوان بودن این شرکت صحبت می‌کنیم به این دلیل است که اکثر هواپیماهای موجود در این شرکت معتبر حدودا تا ۵ سال عمر کارکرد خود را نشان می‌دهند. شما بدین جهت می‌توانید 9 هواپیمای ایرباس را برای شرکت هواپیمایی قطر ایرویز در نظر گرفته و سه هواپیمای بوئینگ را نیز جزء هواپیماهای این شرکت معتبر و منحصربه‌فرد بدانید.

موفقیت بالای شرکت هواپیمایی مذکور را نمی‌توان وابسته به کادر پروازی آن در نظر نگرفت؛ چراکه اصولا تجربه، مهارت و تخصص خلبان باعث می‌شود امنیت پرواز حاصل شود. البته خلبان‌های شرکت هواپیمایی قطر ایرویز نیز از جمله بهترین‌ها با تجربه‌ترین‌ها و حرفه‌ای‌ترین‌ها به حساب می‌آیند.

 داخل کابین هواپیما هواپیمایی قطر ایرویز

سخن پایانی

ما در این مقاله سعی داشتیم تا شما را با خدمات شرکت هواپیمایی قطر ایرویز آشنا کنیم؛ چرا که این شرکت معتبر از جمله شرکت‌های کاملا جوان است که به واسطه تبحر کادر خلبانی، خدمات عالی خود و همچنین توجه به تعهد خدمات جزء بهترین‌ شرکت‌ها برای انواع سفر هوایی قرار گرفته است. اما همان گونه که گفته شد نوع سوخت هواپیمایی این شرکت که  ترکیب گاز طبیعی و بنزین است توانسته این شرکت را نسبت به دیگر شرکت‌ها بسیار متفاوت نشان دهد.

برای خرید بلیط اینترنتی به راحتی می‌توانید از سایت‌های آنلاین و اینترنتی آن به نحو احسن استفاده کنید؛ ولی مهمانان ویژه کلاس پروازی تنها به افراد خاص اجازه خرید بلیط را می‌دهد و افراد عادی نمی‌توانند به راحتی از این کلاس منحصربه‌فرد استفاده کنند.

در کلاس‌های پروازی فرست کلاس شما حتی می‌توانید انواع اتاق خصوصی را در نظر بگیرید؛ چرا که قطر به پروازهای داخلی و خارجی خود بسیار اهمیت می‌دهد و همیشه بهترین امکانات استانداردها را برای شرکت هوایی خود در نظر می گیرد. چنانچه از مسافران این شرکت معتبر هواپیمایی بوده‌اید تجربه خود را برای ما بازگو کنید.

شرکت هواپیمایی قطر ایرویز
نظرات کاربران