021-22222426

بلیط هواپیما شیراز

شهر شیراز از گذشته تا کنون به دلیل موقعیت مکانی خوب، منطقه‌ی حاصل خیز و مکانی برای مبادلات تجاری، مورد توجه همگان بوده است. همین باعث شده تا رفت و آمدهای متعددی در این شهر برقرار شود. علاوه بر این موارد قرار گرفتن در راه‌های تجاری به سمت بندر عباس و بوشهر، دلیل دیگری برای مهم بودن این شهر به شمار می رود. شهر حافظ و سعدی شیرین سخن به دلیل وجود بناهای تاریخی، فرهنگی، طبیعی و مذهبی همیشه مورد توجه توریست‌ها و جهانگردان بوده است. از این رو اکثر کسانی که قصد سفر به شهر بهار نارنج را دارند، مسیر هوایی را انتخاب می‌کنند.

راهنمای خرید اینترنتی پرواز شیراز

سایت سه کلیک همواره در تلاش بوده تا با فراهم کردن شرایطی مناسب در جهت خرید بلیط هواپیما و ارائه خدماتی متمایز و متنوع و نیز قیمت بی نظیر و رقابتی بلیط هواپیما، رضایت‌مندی مسافران را در خصوص فرایند خرید بلیط هواپیما بدست آورد. شما می‌توانید، پس از ورود به پنل رزرواسیون آنلاین بخش پرواز، مبدا و مقصد پروازی خود به همراه تاریخ مشخص کرده و بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نماید. پس از این مرحله لیستی از قیمت بلیط‌های پرواز شیراز در ساعات مختلف روز، به همراه ایرلاین‌های متفاوت برای شما نمایش داده می‌شود. از جمله مزایای استفاده از پنل سایت سه کلیک امکان فیلتر کردن خرید آنلاین بلیط است که برای جستجوی دقیق تر می‌توانید بر اساس زمان رفت، کلاس پروازی، بازه قیمت، نوع پرواز و شرکت هواپیمایی خرید خوبی را داشته باشید. در انتهای کار، بر روی انتخاب بلیط جهت ادامه مراحل رزرو ثبت مشخصات کلیک کنید.

بهترین زمان سفر به شیراز

بهترین زمان سفر و خرید بلیط هواپیما شیراز ، اردیبهشت ماه و به خصوص از اواسط اردیبهشت تا آخر این ماه است. در اردیبهشت بهار تقریبا در اکثر نقاط ایران به اوج زیبایی خود می‌رسد؛ اما شیراز در این ماه واقعا حال و هوای بهشتی پیدا می‌کند. در حقیقت، در این ماه شکوفه‌های بهار نارنج در گوشه و کنار شهر شکوفا می‌شوند و با رایحه دل‌انگیز هوایی بهشتی را برای شیرازی‌ها و مسافران این شهر به ارمغان می‌آورند.

فرودگاه شیراز

فرودگاه بین المللی دستغیب در حاشیه شهر شیراز واقع شده است. این فرودگاه مجهزترین فرودگاه ایران از لحاظ تجهیزات ناوبری و الکترونیک می‌باشد.

شرکت‌های فعال هواپیمایی در فرودگاه شیراز

ایران ایر، آسمان، ماهان، کاسپین، ایرتور، آتا، نفت، اترک، قشم ایر، تابان و زاگرس

تفاوت قیمت بلیط پرواز شیراز چارتری و سیستمی

شرکت‌های هواپیمایی (ایرلاین ها( قیمت بلیط هواپیما سیستمی را تعیین کرده و تقریبا ثابت است، اما تعیین کننده قیمت بلیط هواپیما چارتری، آژانس چارتر کننده بوده و همیشه دارای نوسانات قیمتی است. معمولا بلیط‌های چارتری ارزان‌تر از بلیط‌های سیستمی هستند. البته این را هم خاطر نشان کنیم که عواملی هم در قیمت پلیط چارتری تاثیرگزار است، از جمله ظرفیت باقی مانده پرواز که اگر تقاضا جهت خرید بلیط بالا باشد آنگاه قیمت بلیط هواپیما چارتر ارزان نخواهد بود. گفتنی است سایت سه کلیک با مشخص کردن بلیط‌های چارتری و سیستمی در پنل رزرواسیون سایت خود شرایط یک خرید خوب را برای مشتریان عزیز به وجود آورد.

راهنمای مختصر سفر به شیراز

بهترین جاذبه‌های شیراز: آرامگاه‌های مشاهیر(مهد شعر و ادب پارسی) باغ‌های تاریخی و به غایت زیبا اماکن تاریخی و مذهبی موزه‌ها (نمایش تاریخ ایران) جاذبه‌های طبیعی (جاذبه هایی از جنس طبیعت) مراکز خرید و تجاری

مهترین مراکز خرید شیراز

بازار وکیل شیراز
بازار حاجی شیراز
مجتمع تجاری خلیج فارس
بازار مسگرهای شیراز
سرای مشیری شیراز
مجتمع تجاری زیتون فارس
مجتمع تفریحی گردشگری هامون شیراز

سوغاتی های شیراز

مسقطی شیرازی
یوخه
کلوچه شیرازی
بادام سوخته
فالوده شیرازی
حلوا شیرازی

مشاهده قیمت تور شیراز

پر طرفدارترین بلیط پروازی

پر ترددترین مسیرهای پروازی به شیراز

سوالات متداول