021-22222426

بلیط هواپیما شیراز به ساری

ساری در منطقه زیبای خزر ایران است که حدود نیم میلیون نفر در این شهر و حومه آن ساکن هستند. این شهر باستانی به عنوان پایتخت تمدن باستانی هیرکانی از 6 قرن پیش از میلاد مسیح و پادشاهی طبریه تا قرن هفدهم میلادی بوده است. با رزرو بلیط هواپیما شیراز ساری به شهری سرسبز با طبیعتی فوق العاده زیبا و بکر و جاذبه های خیره کننده سفر خواهید کرد. ساری یکی از نادرترین شهرهای ایران است که در تابستان‌ها امکان زندگی شبانه وجود دارد. بسیاری از مردم از دور هم جمع شدن در برخی مکان ها مانند باربد، پارادایس، توسکا و نماشوون برای بازی کردن، لذت بردن از موسیقی و هوای مطبوع و یا صرف غذا لذت می برند.

قیمت بلیط هواپیما شیراز ساری

بلیط هواپیما شیراز ساری با توجه به نوع ایرلاین، کلاس پروازی، فصل سفر و امکانات ارائه شده از قیمت های مختلفی برخوردار خواهد بود. اما اگر شما هم به دنبال بلیط ارزان ساری دقیقه 90 هستید، می‌توانید بلیط لحظه آخری شیراز ساری را از سه کلیک رزرو کنید. همچنین می‌توانید در ایام خلوت به این شهر سفر کنید که بلیط چارتری شیراز ساری با قیمت مناسب تری به فروش گذاشته می‌شود.

خرید بلیط هواپیما شیراز ساری

محبوب ترین زمان برای بازدید در طول بهار و اوایل پاییز است. آب و هوای ساری معتدل و عموما گرم و معتدل است. بیشتر باران های ساری در زمستان رخ می‌دهد تا در تابستان. بلیط هواپیما ساری نیز در این موقع از سال طرفداران زیادی پیدا می‌کند. پیشنهاد می‌کنیم تا بلیط رفت و برگشت شیراز ساری را در سه کلیک رزرو کرده و در هزینه های خود صرفه جویی کنید و همچنین با خیال راحت و به تفریح و گردش در این شهر سرسبز و رویایی بروید.

سوالات متداول
بالای صفحه