021-22222426

بلیط هواپیما اهواز

صحبت از جاذبه‌‌های گردشگری اهواز شاید یادآور رودخانه بزرگ کارون و روزهای گرم تابستان باشد. اما این جایی نیست که موضوع به پایان برسد. اهواز بسیاری از جاذبه‌های تاریخی باستان و همچنین مکان‌های طبیعی را در خود جای داده است. این شهر در جنوب غربی ایران و در استان نفت خیز خوزستان واقع شده است. چهل مکان تاریخی در اهواز ثبت شده که بنای یادبود موی التجار و امامزاده علی بن مهزیار اهوازی تنها برخی از مکان‌های تاریخی حیرت انگیز اهواز هستند. این شهر با جاذبه‌های فراوانش همه روزه گردشگران زیادی را به خود می‌‎بیند. از این رو پیدا کردن سایتی مناسب برای خرید و رزرو آنلاین بلیط هواپیما اهواز به یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های مسافران تبدیل شده است. در این راستا، سه کلیک با تلاش مضاعف بستری را برای خرید بلیط هواپیما و ارائه خدمات برجسته و متنوع، قیمت مناسب بلیط هواپیما، امکان استرداد آنلاین بلیط و همچنین پشتیبانی 24 ساعته مهیا کرده است و همچنین توانسته تا رضایت مسافران را در رابطه با فرایند خرید بلیط هواپیما بدست آورد.

راهنمای خرید اینترنتی پرواز اهواز

برای تهیه بلیط پرواز اهواز تنها کافی است که به بخش رزرواسیون آنلاین بلیط هواپیما مراجعه کنید. در این قسمت می‌توانید مبدا و مقصد خود را مشخص کنید همچنین تاریخ مورد نظرتان را برای سفر وارد نمایید و در نهایت روی گزینه جست و جوی پرواز کلیک کنید. شما می‌توانید لیستی از قیمت‌های بلیط پرواز اهواز را در ساعت‌های مختلف ببنید همچنین در اینجا ایرلاین‌های مختلف که به اهواز پرواز دارند را به شما نشان می‌دهد. اگر به دنبال جست و جوی دقیق‌تری هستید گزینه فیلتری در سمت راست هست که می‌توانید زمان دقیق پرواز، نوع کلاس پرواز، میزان بازه قیمتی، نوع پرواز و شرکت هواپیمایی مورد نظرتان را وارد کنید و در این حالت شما می‌توانید راحت‌تر نتیجه مورد نظرتان را بگیرید. در نهایت، روی گزینه انتخاب بلیط برای رزرو کلیک کنید.

بهترین زمان سفر به اهواز

شهر اهواز عمدتا دارای دو فصل است. تابستان و پاییز! در اهواز یا هوا همیشه گرم است یا بارانی! در پاییز برگ‌های درختان زرد نمی‌شوند و نمی‌ریزند و حتی در زمستان سرسبزی خود را دارند. در فصل بهار به علت بارندگی‌های فراوان، همه جا سر سبز و زیبا است و هوا هنوز خنکی فصل گذشته را به همراه دارد. از اواخر بهار یعنی خرداد ماه، هوا رو به گرمی می‌رود و با گذشت یک ماه هوا بین گرم و شرجی قرار می‌گیرد. همین امر باعث خواهد شد تا مسافرت و گردشگری برای کسانی که ساکن استان خوزستان و شهر اهواز نیستند، سخت و آزار دهنده باشد. فصل پاییز بهترین زمان سفر و خرید بلیط هواپیما اهواز است. در فصل پاییز و ماه‌های مهر تا آذر، هوا دیگر گرم نیست و از آنجا که کمتر کسانی این فصل را برای سفر انتخاب می‌کنند، می‌توان به راحتی و بدون محدودیت زمانی به اماکن تاریخی مثل خانه دادرس، کلیسای مسروپ، کلیسای کاتولیک و جاهای دیگر رفت و دیدن کرد و از زیبایی‌های آنها لذت برد.

فرودگاه اهواز

فرودگاه بین المللی اهواز مهمترین فرودگاه جنوب کشور است. در این فرودگاه پروازهای داخلی و خارجی زیادی انجام می‌شود و به طور میانگین فرودگاه اهواز روزانه 85 پرواز داخلی و خارجی دارد. فرودگاه اهواز در شرق و حدود 11 کیلومتری مرکز شهر قرار گرفته است. مدت زمان لازم برای طی کردن این مسافت به وسیله‌ی تاکسی، تقریبا 17 دقیقه می‌باشد.

از جمله مسیرهای پروازی از اهواز عبارتند از:

بلیط هواپیما برای تهران، اصفهان، یزد، شیراز، نوشهر، رشت، تبریز، مشهد، اهواز، عسلویه، خارک، شیراز، سیری، دبی، استانبول، آنکارا، ریاض و کویت.

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما اهواز

اگر خرید بلیط ارزان برایتان مهم باشد در فصل تابستان ارزان‌‌ترین بلیط‌ هواپیما اهواز ارائه می‌شود. مسافران کمتری در این فصل از سال به اهواز سفر خواهند کرد و این دلیلی برای ارزان بودن بلیط اهواز در فصل تابستان است.

تفاوت قیمت بلیط پرواز اهواز چارتری و سیستمی

شرکت‌های هواپیمایی (ایرلاین‌ها) قیمت بلیط هواپیما سیستمی را تعیین کرده و تقریبا ثابت است، اما تعیین کننده قیمت بلیط هواپیما چارتری، آژانس چارتر کننده بوده و همیشه دارای نوسانات قیمتی است. معمولا بلیط‌های چارتری ارزان تر از بلیط‌ های سیستمی هستند. البته این را هم خاطر نشان کنیم که عواملی هم در قیمت پلیط چارتری تاثیرگزار است، از جمله ظرفیت باقی مانده پرواز که اگر تقاضا جهت خرید بلیط بالا باشد آنگاه قیمت بلیط هواپیما چارتر ارزان نخواهد بود. گفتنی است سایت بزرگ و معتبر سه کلیک با مشخص کردن بلیط های چارتری و سیستمی در پنل رزرواسیون سایت خود شرایط یک خرید مطلوب را برای مشتریان عزیز به وجود می‌آورد.

پر طرفدارترین بلیط پروازی

پر ترددترین مسیرهای پروازی به اهواز

سوالات متداول