021-22222426

تور استانبول از تهران

تور تهران استانبول همیشه جزو محبوب ترین تورها نزد ایرانیان بوده است. استانبول بزرگترین و توریستی ترین شهر ترکیه که مراکز خرید متعدد و جشنواره های جذابی دارد، هر ساله گردشگران زیادی از سراسر دنیا استانبول را برای سفر انتخاب میکنند. موقعیت جغرافیایی و آب و هوای خوب استانبول از عوامل موثر دراین موضوع است. شهر استانبول در شمال غربی منطقه مرمر ترکیه قرار دارد و مساحت استانبول 1.831 کیلومتر مربع میباشد. قسمت قدیمی استانبول روی هفت تپه ساخته شده وجمعیت این شهر طبق سرشماری در سال 2016 انجام شده 14804116 نفر می باشد. برای سفر به این شهر از طریق تور تهران استانبول نیاز به اطلاعاتی مانند، چه هتلی برای اقامت انتخاب کنیم و اینکه چه رستوران در استانبول خوب است و بسیاری از سوالات دیگر به ذهن ما می آید.با ما همراه باشید تا اطلاعات دقیق و کامل برای سفر به این شهر زیبا به شما بدهیم.

راهنمای خرید و رزرو تور تهران استانبول در سایت

ساده ترین و بی دردسر ترین راه برای سفر به استانبول آژانس های مسافرتی هستند که شما می توانید به راحتی این تور را در سایت ها خرید و رزرو کنید. برای مشاهده انواع تور تهران استانبول به موتور جستجو سه کلیک کمک بگیرید. در سایت سه کلیک با مراجعه به قسمت تور مسافرتی میتوانید انواع تورهای مسافرتی را مشاهده کنید و در وبسایت سه کلیک امکان مقایسه قیمت و انتخاب مناسب ترین تخفیف ها از میان صدها تور مسافرتی فراهم میباشد و از این طریق به راحتی می توانید تور خود را خرید و رزرو کنید.

قیمت تور تهران استانبول

قیمت تور تهران استانبول به طول مدت سفر، ایرلاین، هتل و خدمات تور بستگی دارد. شما در ابتدا تاریخ مورد نظر سفر خود را مشخص کنید سپس قیمت تور را با توجه به بازه زمانی دلخواه مشاهده کنید.

بهترین زمان سفر به استانبول از جنبه های مختلف

برای سفر به استانبول می توانید در زمان برپایی فستیوال هایی که در فصل های مختلف برگزار می شود مانند عید نوروز، کریسمس، اعیاد و در زمان تعطیلی های خاص به استانبول سفر کنید.

بهترین زمان سفر به استانبول از نظر آب و هوا

تمام ماه های سال برای سفر به استانبول مناسب است ولی بهترین زمان برای رفتن به استانبول بهار و پاییز میباشد. علاوه بر هوای دلچسب پاییز حراج ها و جشنواره های زیادی در این دو فصل برگزار میشود. با تور استانبول لحظه آخری در بهترین فصل به این شهر تاریخی سفر کنید.