مراحل خرید پرواز

1) وارد سایت شوید.
2) بر روی باکس مبدا، کلیک کرده و سپس شهر مبدا خود را انتخاب کنید.
3) در باکس مقصد کلیک کرده و شهر مقصد خود را انتخاب نمایید.
4) در این مرحله باید تاریخ رفت و تاریخ برگشت ( میلادی و یا شمسی ) خود را انتخاب نمایید.
5) هم اینک تعداد نفرات و نوع پرواز ( اکونومی، بیزنس و فرست کلاس ) خود را انتخاب نمایید و سپس بر روی دکمه جستجو کلیک کنید.
6) در این مرحله، شما می توانید با توجه به پنل رزرواسیونی که در بالای صفحه تهیه شده، مبدا و مقصد، تاریخ های رفت و یا برگشت، تعداد نفرات و نوع پرواز را تغییر دهید و سپس جستجو کنید. همچنین مراحل خرید در پایین صفحه نمایش داده شده است.
7) بلیط را انتخاب میکنیم. در پائین دکمه انتخاب بلیط، جزئیات پروازی و قوانین نوشته شده است.
8) بلیط انتخاب شده در بالای سایت قرار میگیرد، همچنین شما می توانید با فشردن دکمه تغییر بلیط، پرواز دیگری را انتخاب نمایید. سپس بر روی ادامه و ثبت کلیک کنید.
9) در این مرحله، برای ادامه فرایند خرید میبایست ثبت نام نمایید و یا از طریق دسترسی کاربری که دارید وارد شوید.
10) بعد از ورود با نام کاربری، مجددا به این صفحه باز می گردید که اگر خواستید بتوانید بلیط خود را تغییر دهید، در ادامه بر روی دکمه ادامه و ثبت کلیک کنید.
11) در این مرحله مشخصات خود را وارد نمایید، اگر از مسافرین سابق آژانس میباشید که قبلا خرید انجام داده اید، می توانید با فشردن بر روی دکمه مسافرین سابق، مشخصاتتان بصورت اتوماتیک وارد شود و در نهایت بر روی باکس که در کنارش اطلاع از قوانین را نوشته، کلیک کنید.
12) در این مرحله مبلغ قابل پرداخت را به شما نمایش میدهد.
13) در این مرحله میتوانید از طریق اعتبار ریالی که نزد آژانس دارید و یا درگاه بانکی، پرداختی خود را انجام دهید.
14) وقتی پرداختی خود را انجام دادید، چنین صفحه ای برای شما باز میشود و فرایند خرید با موفقیت به اتمام می رسد، همچنین می توانید فایل بلیط خود را مشاهده و دانلود نمایید.