021-22222426

بلیط هواپیما تایلند

خرید بلیط هواپیما تایلند فقط با سه کلیک

همه ما تایلند را با لقب «سرزمین لبخندها» می‌شناسیم. این کشور با تکیه بر صنعت گردشگری خود، به خوبی توسعه یافته و انواع امکانات رفاهی و مدرن را برای بازدیدکنندگان فراهم کرده است. شهرهای بزرگ آن مانند بانکوک و چیانگ مای، مکان‌های شلوغی برای رفت‌و‌آمد و تجارت افراد هستند، اما شما تا زمانی که در کوه‌های این کشور پیاده‌روی نکرده و با فیل‌ها یا میمون‌های جسور که همیشه آماده‌اند ناهار شما را بدزدند، برخورد نکرده باشید، واقعا این کشور را ندیده‌اید. تنها با سه کلیک می‌توانید بلیط هواپیما تایلند را در اختیار داشته و این تجربه رؤیایی را به خاطرات خوش خود، اضافه کنید.

قیمت بلیط هواپیما تایلند چقدر است؟

حدود 95 درصد از جمعیت تایلند بودایی هستند. شهر چیانگ مای، در بخش شمالی این کشور، ریشه عمیقی از بودیسم در بسیاری از فرقه‌ها را دارد. اگر می‌خواهید یک روز از زندگی یک بودایی را تجربه کنید، حتما از چیانگ مای دیدن کنید و چند روز را در این شهر سپری کنید. برای درک چنین تجربه متفاوت و لذت بخشی، مهم است که بدانیم قیمت بلیط هواپیما تایلند چقدر است؟ پاسخ این سؤال به متغیرهای زیادی وابسته است. یکی از این موارد استفاده از نوع بلیط چارتری و یا سیستمی است که شما انتخاب می‌کنید. همچنین می‌توانید با استفاده از بلیط رفت و برگشت تایلند در سه کلیک (در صورتی که زمان مشخصی را برای سفر تعیین کرده‌اید) قیمت بلیط تایلند را به صورت مدیریت شده، در نظر بگیرید.

خرید آسان بلیط چارتری تایلند با سه کلیک

اشاره کردیم که برای خرید بلیط پرواز تایلند، می‌توانید از دو روش خرید سیستمی و بلیط چارتر استفاده کنید. سه کلیک هر دوی این روش‌ها را در اختیار شما قرار داده تا به راحتی سفر خود را به سرزمین لبخندها، در پیش بگیرید. آگاهیم که تفاوتی میان سرویس‌دهی این دو روش وجود ندارد اما در موقعیتی می‌توانید خرید آسان بلیط چارتری تایلند را در نظر بگیرید که از زمان مسافرت خود اطمینان داشته باشید. البته گاهی استفاده از بلیط لحظه آخری تایلند سه کلیک، نیز می‌تواند هم قیمت ارزان‌تری را به شما هدیه دهد و هم هیجان سفر را برای شما بیشتر کند.

با بلیط ارزان به تایلند سفر کن!

احتمالا با یک نگاه کوچک به تیتر بالا لبخند زده و با فکر کردن به شرایط اقتصادی کنونی، آن را محال می‌دانید. اما باید بگوییم که این طور نیست. اگر در زمان‌های خاص به این کشور سفر کنید (مانند زمان برگزاری فستیوال‌ها) حتما با بلیط‌های گران‌قیمت روبرو خواهید شد. البته این امکان نیز وجود دارد که با تخفیف‌های مناسب و استفاده از بلیط لحظه آخری تایلند سفر خود را شروع کنید. برای اینکه بتوانید با بلیط ارزان به تایلند سفر کنید، مهم است که نکاتی را از قبل بدانید.

  • حداقل 3 هفته قبل از حرکت بلیط هواپیما تایلند را رزرو کنید تا قیمتی کمتر از زمان شلوغی دریافت کنید.
  • فصل اوج سفر به این کشور را ژانویه(دی)، نوامبر(آبان) و دسامبر(آذر) در نظر می‌گیرند. البته ارزان‌ترین ماه برای پرواز به تایلند سپتامبر(شهریور) است.
  • فرودگاه مبدأ و تاریخ سفر دلخواه خود را در فرم سه کلیک وارد کنید تا آخرین معاملات پرواز تایلند را مشاهده نمایید.

دیگر خدمات ما در سه کلیک

اگر شما هم مشتاق مسافرت به تایلند هستید، میتوانید وارد صفحه رزرو تور تایلند ارزان و رزرو بهترین هتل در تایلند شوید تا بهترین سفر را به این شهر تماشایی و زیبا تجربه کنید.

سوالات متداول
بالای صفحه