021-22222426

بلیط هواپیما بندرعباس

می‌خواهیم به بندرعباس به ساحل مرجانی خلیج فارس سفر کنیم. سفر به جایی با هوای مرطوب، نخل‌های سر به فلک کشیده، مردم مهمان نوازف خون‌گرم و اهل کار و تجارت. با این اوصاف چه به لحاظ استراتژیک (تجارت کالا و داد و ستد)، چه به لحاظ سفرهای کاری و چه به لحاظ سفرهای تفریحی، فرودگاه بندرعباس یکی از مهم‌ترین و پررفت و آمدترین فرودگاه‌های کشور است. همواره سایت سه کلیک همواره در تلاش بوده تا با فراهم کردن شرایطی مناسب در جهت خرید بلیط هواپیما و ارائه خدماتی متمایز و متنوع و نیز قیمت بی نظیر و رقابتی بلیط هواپیما، رضایت مندی مسافران را در خصوص فرایند خرید بلیط هواپیما بدست آورد. از مزایای بارز سه کلیک امکان استرداد آنلاین بلیط و همچنین پشتیبانی 24 ساعته است که همواره مسافران میتوانند از آن بهره‌مند شوند.

راهنمای خرید اینترنتی پرواز بندر عباس

اگر قصد خرید اینترنتی بلیط بندر عباس را دارید کافیست با مراجعه به سایت سه کلیک این بلیط پروازی را خریداری کنید. پس از وارد شدن به پنل رزرواسیون آنلاین، مبدا و مقصد پروازی خود به همراه تاریخ مشخص کرده و بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نماید. پس از این مرحله لیستی از قیمت بلیط های پرواز بندر عباس در ساعات مختلف روز، به همراه ایرلاین های متفاوت برای شما نمایش داده می شود. از جمله مزایای استفاده از پنل سایت سه کلیک امکان فیلتر کردن خرید آنلاین بلیط است که برای جستجوی دقیق تر می توانید بر اساس زمان رفت، کلاس پروازی، بازه قیمت، نوع پرواز و شرکت هواپیمایی خرید خوبی را داشته باشید. در انتهای کار، بر روی گزینه انتخاب بلیط جهت ادامه مراحل رزرو ثبت مشخصات کلیک کنید.

بهترین زمان سفر به بندر عباس

بی تردید یکی از مهم ترین عوامل تعیین کننده در زمان خرید بلیط پرواز بندر عباس، شرایط جغرافیایی این منطقه است. بندر عباس به دلیل قرار گیری در منطقه گرمسیری در فصول گرم سال مناسب مسافرت نیست. در کل بهترین زمان سفر به بندرعباس از اوایل آذر تا اوایل فروردین است. متوسط دمای شهر در این ماه‌ها از 18 تا 23 درجه سانتی‌گراد متغیر بوده و حداکثر دما در این ماه‌ها 28 درجه سانتی‌گراد می باشد.

فرودگاه بندر عباس

فرودگاه بندر عباس که در حاشیه شهر واقع شده است با داشتن 4 ترمینال و روانه شدن حدود یک میلیون گردشگر در سال یکی از پرترافیک ترین فرودگاه های شلوغ ایران محسوب می شود. از جمله مسیرهای پروازی از بندر عباس عبارتند از: پرواز به تهران، اصفهان، یزد، شیراز، نوشهر، رشت، تبریز، مشهد، اهواز، عسلویه، خارک، شیراز، سیری، دبی، استانبول، آنکارا، ریاض و کویت. شرکت‌های فعال هواپیمایی در فرودگاه بندر عباس ایران ایر، آسمان، ماهان، کاسپین، ایرتور، آتا، نفت، بندر عباس ایر، اترک، قشم ایر، تابان و زاگرس

بهترین زمان خرید بلیط پرواز بندر عباس

اگر به دنبال سفری ارزان به بندر عباس هستید یا اینکه زیاد به این منطقه مسافرت می‌کنید، باید بگویم که خرید بلیط هواپیمای بندر عباس در فصل گرم تابستان بهترین زمان خرید است. به دلیل شرجی بودن هوا در این شهر مسافران کمتری در این فصل از سال به بندر عباس سفر خواهند کرد و این دلیلی برای ارزان بودن بلیط بندر عبس در فصل تابستان می باشد.

تفاوت قیمت بلیط پرواز بندر عباس چارتری و سیستمی

شرکت های هواپیمایی یا همان ایرلاین ها قیمت بلیط هواپیما سیستمی را تعیین کرده و تقریبا ثابت است، اما تعیین کننده قیمت بلیط هواپیما چارتری، آژانس چارتر کننده بوده و همیشه دارای نوسانات قیمتی است. معمولا بلیط های چارتری ارزان تر از بلیط‌های سیستمی هستند. البته این را هم خاطر نشان کنیم که عواملی هم در قیمت پلیط چارتری تاثیرگزار است، از جمله ظرفیت باقی مانده پرواز که اگر تقاضا جهت خرید بلیط بالا باشد آن گاه قیمت بلیط هواپیما چارتر ارزان نخواهد بود. همچنین بهتر است بدانید سایت سه کلیک با مشخص کردن بلیط های چارتری و سیستمی در پنل رزرواسیون سایت خود شرایط یک خرید خوب را برای مشتریان عزیز به وجود آورد.

پر طرفدارترین بلیط پروازی

پر ترددترین مسیرهای پروازی به بندرعباس

سوالات متداول