021-22222426

بلیط هواپیما بالی

خرید بلیط هواپیما بالی فقط با سه کلیک

در آب های فیروزه ای شیرجه بزنید، شن های ریز را بین انگشتان پای خود احساس کرده و در سایه درخت خرما استراحت کنید. خط ساحلی را با قایق ببینید و غروب خورشید را در ساحل تحسین کنید… اگر تعطیلات ایده آل و عالی شما به این توصیف شباهت دارد، پس از هم اکنون برنامه ریزی سفر خود به بالی در اندونزی را شروع کنید. با تهیه بلیط هواپیما بالی از آرامش اقامت در یک جزیره لذت خواهید برد. بالی امکانات زیادی برای برآورده کردن ذائقه و سلیقه همه نوع مسافران ارائه می‌دهد، پس برای کشف آنها سفری به آنجا داشته باشید! برای این کار کافی است اقدام به خرید بلیط هواپیما بالی فقط با سه کلیک نمایید.

قیمت بلیط هواپیما بالی چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما بالی به چندین عامل بستگی خواهد داشت. شاید مهمترین آنها زمان سفر شما باشد. معمولا جزیره بالی در برخی از ماه های سال پذیرای گردشگران زیادی است که باعث می‌شود تا قیمت بلیط ها و سایر هزینه ها تا حدی افزایش یابد. البته اینکه چه کلاس پروازی و ایرلاینی را برای سفر انتخاب می‌کنید نیز بی تاثیر نیست.

خرید آسان بلیط چارتری بالی با سه کلیک

همان طور که می‌دانید بلیط های چارتری نسبت به بلیط های سیستمی از قیمت های بهتر و ارزان تری برخوردار هستند؛ به همین دلیل اغلب افراد تمایل به خرید این نوع بلیط ها دارند. اگر قصد خرید بلیط چارتری رفت و برگشت بالی را دارید؛ این نکته را در نظر داشته باشید که در صورت کنسلی مبلغی به شما عودت نخواهد شد. شما می‌توانید از طریق سایت سه کلیک به راحتی و در کمترین زمان ممکن بلیط چارتری بالی را رزرو کرده و در هزینه های سفر خود صرفه جویی کنید.

با بلیط ارزان به بالی سفر کن!

نوسانات قیمت پرواز با شلوغی بالی در طول سال مرتبط است. مسلما در فصل خشک و کم بارش هزینه بیشتری برای بلیط هواپیما پرداخت خواهید کرد؛ چرا که این زمان محبوب ترین زمان برای گردشگران و سفر به بالی است. با این حال، گران ترین ماه برای پرواز به بالی، دسامبر (آذر و دی) در طول دوره تعطیلات است. ارزان ترین ماه برای رزرو پرواز به بالی فوریه (بهمن و اسفند) است که در فصل مرطوب است و جزیره برای گردشگری ساکت تر است. بنابراین اگر به دنبال بلیط ارزان بالی هستید می‌توانید در این موقع از سال به این کشور سفر کنید. فراموش نکنید که بلیط لحظه آخری بالی نیز معمولا ارزان تر از دیگر بلیط ها خواهد بود.

سوالات متداول
بالای صفحه