021-22222426

بلیط هواپیما تهران به واشنگتن

یکی از پربازدیدترین شهرهای ایالات متحده، واشنگتن دی سی، تجربیات جالب مختلفی را برای هر فردی بوجود می‌آورد. از یادگیری در مورد تاریخ و دولت آمریکا تا دیدن بسیاری از نمادین ترین مناظر این کشور. این شهر پر جنب و جوش همچنین خانه غذاهای عالی، هنر، جاذبه های فرهنگی و بسیاری موارد دیگر است. واشنگتن دی سی بر خلاف تصور چیزی بیشتر از مرکز سیاسی ایالات متحده و برترین مقصد شکوفه های گیلاس در این کشور است. منطقه محله‌های جذابی است که ردیفی از خانه‌های تاریخی، موزه‌های افسانه‌ای (از جمله 20 موزه عجیب تحت اسمیتسونیان که ورودی رایگان ارائه می‌دهند)، و رستوران های مختلف با غذاهای خوشمزه و متفاوت. بلیط هواپیما تهران واشنگتن برابر با دیدن تاریخ کهن در کنار مدرنیته و زندگی پرهیاهوی شهری است. با رزرو بلیط هواپیما واشنگتن این تجربه را به یادماندنی ترین خاطره زندگی خود خواهید کرد.

قیمت بلیط هواپیما تهران واشنگتن

قیمت بلیط هواپیما تهران واشنگتن بسته به اینکه در چه زمانی به واشنگتن سفر می‌کنید؛ متفاوت است. بهترین زمان برای رفتن به واشنگتن دی سی در اواخر بهار و اوایل تابستان است که دمای هوا گرم و دلپذیر خواهد بود. اما اگر به دنبال بلیط ارزان واشنگتن هستید؛ شهریور و مهر بدون اینکه با گرمای شدید و ازدحام گردشگرانی که در تابستان می آیند، مقابله کنید، بلیط خود را نیز با قیمت مناسب تری تهیه خواهید کرد. البته به غیر زمان سفر میزان مسافت بین دو کشور، زمان بندی پرواز (صبح زود یا نیمه شب)، بلیط چارتری تهران واشنگتن یا سیستمی از موارد تاثیرگذار در قیمت هستند.

خرید بلیط هواپیما تهران واشنگتن

یکی از چالش های مسافرت های خارجی نحوه خرید بلیط هواپیما تهران واشنگتن است. اینکه بدون دردسر و سریعتر بلیط خود را رزرو کرده و به برنامه های دیگر سفر بپردازید؛ همواره برای افراد دغدغه و نگرانی دارد. برای این منظور ما در سه کلیک این امکان را فراهم کرده ایم تا به راحتی و در کمترین زمان ممکن بلیط رفت و برگشت تهران واشنگتن یا بلیط یکطرفه خود را رزرو کنید.

مشاهده لیست قیمت بلیط هواپیما تهران لس آنجلس

سوالات متداول
بالای صفحه