021-22222426

بلیط هواپیما دبی کیش

دبی و کیش هردو از جنبه‌های مختلف گردشگری حائز اهمیت بوده و هرساله میزبان خیل عظیمی ‌از مردمان مختلف از جای جای نقاط جهان هستند. دبی طی چند دهه اخیر پیشرفت چشمگیری داشته و امروزه توانسته به یکی از قطب‌های گردشگری جهان تبدیل شود. از این رو ایرانیان متعددی آن را برای سیر و سیاحت خود انتخاب می‌کنند. کیش و دبی هردو در منطقه‌ای گرمسیری قرار گرفته‌اند و از این رو فصول سرد سال شرایط مناسب‌تری بر این شهر‌ها حاکم خواهد بود. قبل از سفر به هریک از نقاط جهان باید با مواردی آشنایی داشته باشید که یکی از مهمترین آنها مربوط به روش‌های مسافرتی می‌شود. خرید بلیط هواپیما دبی کیش و برعکس یکی از بهترین روش‌های جابجایی در این مسیر است. در ادامه توضیحات کامل‌تری از این قبیل ارائه نموده‌ایم:

بلیط هواپیما دبی کیش

سفر هوایی به دبی ساده‌ترین و کوتاه‌ترین روش خواهد بود و از این رو اغلب مردم روش هوایی را برای سفر خود انتخاب می‌کنند. بلیط هواپیما کیش دبی و برعکس را می‌توانید به صورت رفت و برگشت خریداری کنید اما چنانچه تصوری از زمان دقیق برگشت خود نداشته باشید امکان رزرو تکی بلیط هواپیما دبی کیش نیز وجود خواهد داشت. برای خرید بلیط هواپیما راه‌های مختلفی پیش روی خود خواهید داشت که هر یک از این روش‌ها ویژگی‌های منحصر به فرد خود را دارند. توجه داشته باشید که می‌توانید بلیط هواپیما دبی کیش را در همان شهر دبی و از سایت‌های ایرانی خریداری کنید. وب سایت‌های اینترنتی به دلیل صرفه جویی در زمان، محبوبیت بسیاری پیدا کرده‌اند و سه کلیک یکی از مراکز معتبر در این زمینه است که می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن بهترین بلیط‌ها را برای سفر خود رزرو نمایید.

قیمت بلیط هواپیما دبی کیش

بی‌شک هر فردی در وهله اول به فکر قیمت بلیط هواپیما دبی کیش می‌افتد و به دنبال راه‌هایی خواهد گشت تا میزان هزینه‌های بلیط هواپیما را به حداقل برساند. نباید فراموش کنید که میزان قیمت بلیط هواپیما به عوامل مختلفی بستگی دارد و از این و امکان در نظر گرفتن قیمت خاص برای آن وجود ندارد. مهمترین عوامل تاثیرگذار بر میزان قیمت بلیط هواپیما دبی کیش از قرار زیر هستند: -کلاس پروازی: کلاس‌های پروازی به 3 نوع: اکونومی، بیزینس و فرست کلاس دسته‌بندی می‌شوند که هریک از آنها خدمات متفاوتی نسبت به یکدیگر ارائه کرده و در نتیجه میزان قیمت متفاوتی نیز خواهند داشت. زمان سفر: میزان درخواست برای پرواز تاثیر بسزایی بر میزان قیمت بلیط هواپیما خواهد گذاشت به گونه‌ای که با افزایش میزان درخواست برای سفر شاهد افزایش میزان قیمت بلیط‌های هواپیما خواهیم بود. -نوع ایرلاین: ایرلاین‌های مختلفی اقدام به ارائه پرواز در مسیر دبی کشی نموده‌اند که هریک از آنها میزان قیمت متفاوتی نسبت به یکدیگر خواهند داشت.

امکانات سه کلیک برای رزرو بلیط

سه کلیک با بهره گیری از سیستم‌های پرقدرت توانسته نام خود را در میان بهترین‌ها به ثبت برساند و از این رو اغلب مشتریان از آن رضایت کامل دارند. این امر نشان از کیفیت بالای خدمات و امکانات این آژانس گردشگری داشته و این اطمینان را به شما خواهد داد که بهترین بلیط‌ها را برای سفر خود رزرو کنید. برای رزرو بلیط از سه کلیک تنها کافی است به بخش رزرو بلیط مراجعه کرده و زمان رفت و برگشت را به همراه مبدا و مقصد مسافرتی خود تنظیم نمایید. سپس لیست کاملی از بلیط‌های ارائه شده برای مسیر مورد نظر به نمایش درخواهد آمد و می‌توانید با توجه به خواسته خود یکی از بهترین‌ها را برای سفر خود رزرو نمایید. لازم به ذکر است که فیلترهایی در کنار صفحه جستجو بلیط در نظر گرفته شده که با استفاده از این امکانات می‌توانید جستجو را اختصاصی‌تر کرده و تنها بلیط‌هایی را مشاهده کنید که متناسب با خواسته شما هستند.

بلیط فرست کلاس و بیزینس کلاس برای بلیط دبی کیش

برخی افراد به دنبال آسایش و آرامش در هنگام پرواز هستند اما برای برخی میزان هزینه‌های پرواز ارجحیت دارد. فرست کلاس بیشترین امکانات پروازی را در اختیار مسافران قرار می‌دهد اما میزان هزینه‌های رزرو آن بسیار بالاست و از این رو در کمتر ایرلاینی شاهد ارائه آن هستیم. در برخی ایرلاین‌های بلیط هواپیما فرست کلاس صندلی‌هایی تخت شود داشته و بیشترین امکانات را در اختیار مسافران قرار می‌دهد. بلیط بیزینس کلاس به عنوان یکی از پرفروش‌ترین انواع بلیط‌های هواپیما به شمار می‌رود چرا که هم میزان قیمت مناسب‌تری داشته و هم از امکانات مطلوبی بهره مند خواهید شد. بیزینس کلاس معمولا در هر پروازی ارائه می‌شود و به راحتی می‌توانید نسبت به رزرو آن اقدام کنید. بلیط هواپیما اکونومی ‌کمترین میزان امکانات را داشته و میزان قیمت بسیار ارزانتری خواهد داشت. اما این کلاس پروازی برای سفرهای طولانی مناسب نیست.

فرودگاه کیش

فرودگاه کیش یکی از فرودگاه‌های پرتردد در ایران است که از اغلب شهرهای ایران به این شهر پرواز انجام می‌شود. کیش تنها دو پرواز خارجی به مقاصد مسقط و دبی انجام می‌دهد و میتوانید به راحتی نسبت به رزرو بلیط برای این مقاصد اقدام کنید. با گسترش کیش از سال 1349 نیاز به وجود یک فرودگاه بیشتر به چشم می‌خورد تا اینکه در سال 1356 فرودگاه جزیره کیش به صورت رسمی ‌افتتاح گردید. این فرودگاه با مساحت 9 میلیون متر مربع در ارتفاع 31 متری از سطح دریا قرار گرفته و دارای 4‌ترمینال مجزا است.

امکانات فرودگاه کیش

فرودگاه کیش امکانات مناسبی را در اختیار مسافران خود قرار داده و می‌توانید بخشی از کارهای خود را در فرودگاه به انجام برسانید. از جمله مهمترین امکانات این فرودگاه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: جایگاه تشریفات اختصاصی: چنانچه تمایل به داشتن تشریفات داشته باشید می‌توانید از قبل اقدام به رزرو تشریفات نموده و از این خدمات برخوردار شوید. خدمات پزشکی فرودگاه: یک واحد اورژانس در فرودگاه وجود دارد که به صورت شبانه روزی فعالیت کرده و در صورت بروز هرگونه مشکلی به کمک مسافران خواهد آمد. امورات بانکی فرودگاه: در فرودگاه کیش شعب اغلب بانک‌های کشور وجود دارد و دستگاه‌های خودپرداز متعددی در جای جای نقاط فرودگاه فعالیت می‌کنند که می‌توانید امورات بانکی خود را از این طریق مدیریت کنید. پارکینگ فرودگاه: فرودگاه کیش 3 پارکینگ عمومی بزرگ دارد و همراهان مسافر می‌توانند با خیالی آسوده خودرو خود را در این پارکینگ‌ها قرار دهند. رستوران و کافی شاپ: رستوران‌ها و کافی شاپ‌های متعددی در سطح فرودگاه کیش فعالیت می‌کنند که می‌توانید یکی از وعده‌های غذایی خود را میهمان آنها باشید.

حمل و نقل فرودگاه کیش

یکی از مهمترین مواردی که قبل از سفر حتما باید به آن توجه داشته باشید روش‌های حمل و نقل در فرودگاه شهر مقصد است چرا که انتخاب بهترین روش حمل و نقل باعث صرفه جویی در زمان و آسایش شما خواهد شد. برای حمل و نقل در فرودگاه کیش گزینه‌های متفاوتی پیش رو نخواهید داشت و در حالت کلی می‌توان از روش‌های زیر برای حمل و نقل استفاده کرد: -تاکسی: تاکسی‌ها در تمامی ‌اوقات شبانه روز آماده ارائه خدمات هستند که البته این تاکسی‌ها متعلق به بخش خصوصی هستند اما سازمان مدیریت حمل و نقل به صورت مستقیم بر آنها نظارت دارد. -اجاره خودرو: یک مرکز اجاره خودرو در فرودگاه کیش فعالیت می‌کند که با مراجعه به این بخش می‌توانید خودرو‌های لوکس را برای حمل و نقل آسان در سطح کیش اجاره کنید.

سوالات متداول
بالای صفحه