021-22222426

بلیط هواپیما دبی بندرعباس

دبی به عنوان یکی از گردشگری‌ترین شهرهای جهان به شمار می‌رود که شهرت خود را به دلیل داشتن جاذبه‌های گردشگری مدرن و کلاسیک به دست آورده است. این شهر میزبان فستیوال‌ها و کارناوال‌های متعددی است و به همین دلیل مورد توجه مردم سراسر نقاط جهان قرار گرفته و به صورت هرساله خیل عظیمی‌از گردشگران را در خود جای می‌دهد. پرواز بندرعباس به دبی به دلیل هزینه‌های پایین، یکی از بهترین روش‌های سفر به این شهر دیدنی است اما چنانچه تاریخ دقیقی از زمان برگشت به خاک کشور متصور نیستید با رسیدن به موعد بازگشت می‌توانید نسبت به رزرو بلیط هواپیما دبی بندرعباس اقدام کنید.این بلیط هواپیما برای ایرلاین‌های مختلفی ارائه می‌شود و از این رو خواهید توانست بهترین ایرلاین را برای پرواز خود انتخاب کنید. در ادامه توضیحات کامل‌تری از این قبیل ارائه نموده‌ایم:

بلیط هواپیما دبی بندرعباس

مسیر بندرعباس به دبی یکی از پرتردد‌ترین مسیرهای پروازی است و از این رو شاهد پروازهای مختلفی میان این دو شهر هستیم. بلیط هواپیما دبی بندرعباس از فرودگاه دبی به پا خواسته و در فرودگاه بندرعباس به زمین خواهد نشست و برای این پرواز امکان انتخاب ایرلاین‌های مختلف را خواهید داشت. این بلیط هواپیمایی در انواع کلاس‌ها پروازی مختلف و روزهای متفاوت هفته ارائه می‌شود و از این رو هر فرد متناسب با نوع خواسته خود امکان انتخاب بهترین بلیط را خواهد داشت. تا چندی پیش برای رزرو بلیط هواپیما باید به یکی از آژانس‌های مسافرتی سطح شهر مراجعه می‌شد اما امروزه می‌توانید کلیه امورات مسافرتی خود را در وب سایت‌های اینترنتی به انجام برسانید. سه کلیک یکی از مراکز معتبر در این زمینه است و همانطور که از نام آن پیداست با استفاده از این وب سایت خواهید توانست در کوتاه‌ترین زمان ممکن بهترین بلیط را برای سفر خود رزرو کنید.

قیمت بلیط هواپیما بندرعباس دبی

قیمت یکی از مهمترین مواردی است که حتما باید به آن توجه داشته باشید. در رابطه با قیمت بلیط هواپیما نمی‌توان به یک رقم خاص اشاره کرد چرا که عوامل مختلفی دست به دست هم می‌دهند تا در نهایت میزان قیمت بلیط هواپیما بندرعباس دبی را تعیین کنند. از جمله مهمترین موارد تاثیرگذار بر قیمت بلیط هواپیما می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: کلاس پروازی: کلاس‌های پروازی به 3 نوع: اکونومی، بیزینس و فرست کلاس دسته بندی می‌شوند که اکونومی‌کمترین و فرست کلاس بیشترین میزان قیمت را خواهند داشت و از این رو می‌توانید متناسب با خواسته خود اقدام به خرید یکی از این کلاس‌های پروازی نمایید. زمان سفر: زمانی که برای پرواز انتخاب می‌کنید نیز تاثیر چشمگیری در میزان قیمت بلیط هواپیما خواهد گذاشت چرا که در مواقع پیک مسافرتی میزان قیمت بالاتری برای بلیط‌های هواپیما در نظر گرفته می‌شود. نوع ایرلاین: هریک از ایرلاین‌های هواپیمایی ممکن است میزان قیمت متفاوتی برای بلیط‌های خود ارائه کرده باشند و از این رو می‌توانید با مقایسه قیمت ایرلاین‌ها، بهترین بلیط را خریداری کنید. با رزرو بلیط هواپیما لحظه آخری دبی بندرعباس خواهید توانست این بلیط را با نازلترین میزان قیمت‌ها رزرو کنید.

امکانات سه کلیک برای رزرو بلیط هواپیما

سه کلیک یکی از مراجع معتبر ارائه کننده خدمات بلیط هواپیما است که با بیش از 1000 ایرلاین معتبر در سراسر نقاط جهان قرارداد داشته و می‌توانید بلیط یکی از این ایرلاین‌ها را برای سفر خود رزرو نمایید. سه کلیک با بهره گیری از سیستم‌های قدرتمند رزرواسیون توانسته سرعت رزرو را به حداکثر برساند و تنها با 3کلیک قادر به رزرو بلیط هواپیما دبی بندرعباس خواهید بود. برای رزرو بلیط از این شرکت تنها کافی است بر روی آیکون رزرو بلیط هواپیما کلیک کرده و سپس فیلد‌های خالی را که مربوط به زمان رفت و برگشت، مبدا و مقصد مسافرتی می‌شوند را تکمیل نمایید. پس از این مرحله بلیط‌های هواپیمایی در تاریخ مورد نظر شما به نمایش درخواهند آمد و می‌توانید پس از مقایسه، بهترین مورد را رزرو نمایید. فیلترهایی نیز در کنار صفحه جستجو بلیط در نظر گرفته شده‌اند که با استفاده از آنها می‌توانید جستجو اختصاصی‌تری داشته و تنها بلیط‌هایی را مشاهده کنید که متناسب با خواسته شما هستند.

رزرو بلیط فرست و بیزینس کلاس پرواز دبی بندرعباس

بلیط‌های هواپیما از نظر کلاس‌های پروازی انواع مختلفی دارند که بلیط هواپیما فرست کلاس به عنوان بهترین نوع کلاس‌های پروازی شناخته می‌شود. چنانچه به دنبال داشتن یک پرواز رویایی هستید می‌توانید بلیط هواپیما فرست کلاس را برای پرواز خود رزرو نمایید اما باید بدانید که این نوع کلاس پروازی میزان قیمت بالایی خواهد داشت. بیزینس کلاس خدمات متوسطی را در اختیار مسافران خود قرار می‌دهد و به دلیل فاصله صندلی‌ها و خدمات مناسب خدمه پرواز، بسیاری از مردم این نوع کلاس پروازی را برای سفرهای خود انتخاب و رزرو می‌کنند. بلیط هواپیما اکونومی‌نیز به دلیل فاصله کم صندلی‌ها برای پروازهای طولانی مناسب نخواهد بود اما برای داشتن پرواز اقتصادی از بندرعباس به دبی می‌توانید این نوع بلیط را رزرو کنید. سه کلیک امکان رزرو هریک از کلاس‌های پروازی هواپیما را به شما می‌دهد و تنها کافی است در هنگام رزرو بلیط نوع کلاس پروازی مورد نظر را انتخاب کنید.

فرودگاه بندرعباس

بندرعباس یک فرودگاه بین المللی را در خود جای داده که به صورت سالانه پروازهای متعددی به جای جای نقاط جهان از این فرودگاه انجام می‌شود. این فرودگاه در فاصله 6 کیلومتری از مرکز شهر بندرعباس واقع شده و در زمین 5 هکتاری احداث شده است. فرودگاه بندرعباس به عنوان یکی از فرودگاه‌های پرتردد ایران نیز به شمار می‌رود و موقعیت استراتژیک آن باعث بالارفتن اهمیت آن می‌شود. 1‌ترمینال اصلی در فرودگاه بندرعباس وجود دارد که هم پروازهای ورودی و هم خروجی از آن انجام می‌شوند.

امکانات فرودگاه بندرعباس

در فرودگاه بندرعباس به امکانات مختلفی دسترسی خواهید داشت تا در صورت بروز هرگونه مشکل در فرودگاه و یا مجبور شدن به توقف در فرودگاه بتوانید نیازهای خود را برآورده سازید. از جمله مهمترین امکانات فرودگاه بندرعباس می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: -اغلب بانک‌های داخلی کشور در فرودگاه بندرعباس شعبه دارند و از این رو می‌توانید امورات بانکی خود را در آنها به انجام برسانید. -فروشگاه‌های مختلفی در فرودگاه بندرعباس فعالیت می‌کنند و خواهید توانست اقلام مورد نیاز را از آنها خریداری کنید. -کافه‌ها و رستوران‌هایی را می‌توانید در سطح فرودگاه مشاهده کنید که بهترین انتخاب برای سرو یکی از وعده‌های غذایی شما خواهند بود. -پارکینگ فرودگاه وسیع بوده و همراهان مسافر به راحتی امکان پارک کردن در این پارکینگ را خواهند داشت. خدمات درمانی به صورت تمام وقت ارائه شده و در صورت بروز هرگونه مشکل به کمک مسافران خواهند آمد. -هتل پنج ستاره هرمز در نزدیکی فرودگاه فعالیت دارد و در صورت نیاز می‌توانید آن را برای اقامت خود رزرو کنید. -با مراجعه به بخش اطلاعات فرودگاه نیز راهنمایی‌های مورد نیاز را دریافت خواهید کرد.

حمل و نقل در فرودگاه بندرعباس

آشنایی با روش‌های حمل و نقل فرودگاه بندرعباس باعث می‌شود تا بتوانید بهترین روش‌ها را متناسب با خواسته خود برای جابجایی از مرکز شهر به فرودگاه و برعکس انتخاب کنید. روش‌های زیر برای حمل و نقل از فرودگاه بندرعباس به مرکز شهر وجود دارند: -تاکسی: تاکسی‌ها به صورت 24 ساعته و در کلیه روزهای هفته آماده ارائه خدمات به مسافران هستند. تاکسی‌ها با اینکه مسافران را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به مرکز شهر ‌می‌رسانند اما میزان هزینه بالاتری نسبت به سایر روش‌های حمل و نقل خواهند داشت. قبل از سوار شدن به تاکسی باید هزینه را با راننده به توافق برسید. -اتوبوس: اتوبوس‌ها یکی دیگر از روش‌های حمل و نقل به شمار ‌می‌روند که به عنوان اقتصادی‌ترین روش حمل و نقل از فرودگاه به مرکز شهر بندرعباس شناخته ‌می‌شود. اتوبوس‌ها هر 15 دقیقه یکبار به حرکت در‌می‌آیند و به دلیل فاصله اندک فرودگاه با مرکز شهر انتخاب معقولی خواهد بود. -اجاره خودرو: چنانچه تمایل به رفت و آمد آزادانه و بی دغدغه در سطح شهر بندرعباس دارید ‌می‌توانید با مراجعه به مرکز اجاره خودرو در فرودگاه بندرعباس، یکی از خودروها را با توجه به سلیقه خود اجاره کنید.

سوالات متداول
بالای صفحه