021-22222426

بلیط هواپیما آبادان به مشهد

مشهد شهری است که در زمان افشاریه پایتخت ایران بوده و امروزه دومین کلان شهر ایران و مرکز استان خراسان رضوی است. این شهر در شمال شرق کشور واقع شده است. از آنجایی که مشهد به عنوان مقبره امام رضا، امام هشتم شیعیان شناخته می شود، سالانه بیش از 30 میلیون زائر ایرانی و حدود یک میلیون زائر خارجی به این شهر و حرم امام رضا (ع) مشرف می شوند. بلیط هواپیما آبادان مشهد را از سه کلیک رزرو کنید و از زیارت و سیاحت در این شهر لذت ببرید.

قیمت بلیط هواپیما آبادان مشهد

از آنجایی که مشهد یکی از شلوغ ترین شهرهای ایران است و سالانه گردشگران زیادی به این شهر سفر می کنند؛ قیمت بلیط هواپیما آبادان مشهد از اهمیت زیادی برخوردار است. قیمت این بلیط با توجه به کلاس پروازی (اکونومی یا بیزینس)، زمان سفر، نوع ایرلاین؛ متفاوت خواهد بود. شما می‌توانید بهترین قیمت بلیط هواپیما مشهد را از سه کلیک خریداری نمایید.

خرید بلیط هواپیما آبادان مشهد

مهم ترین مکانی که بازدید از آن را فراموش نکنید، حرم امام رضا است، اما مشهد جاذبه های بسیار دیگری دارد. مجموعه سنگ بست، عمارت هارونیه، مدرسه دودار، خانه تاریخی حاج ملک، آرامگاه نادرشاه، حمام مهدی قلی بیک و… از این جاذبه هاست. خرید بلیط هواپیما آبادان مشهد از سه کلیک بهترین گزینه برای سفر با این شهر زیارتی و دیدن از مکان ها خاص خواهد بود. از بلیط ارزان دقیقه 90 مشهد گرفته تا بلیط رفت و برگشت آبادان مشهد را به راحتی در سه کلیک تهیه نمایید.

راهنمای رزرو پرواز آبادان مشهد

جهت خرید بلیط هواپیما به پنل رزرواسیون که در ابتدای صفحه قرار دارد، مراجعه کنید. پس از انتخاب تاریخ رفت و برگشت و تعداد مسافرین، بر روی دکمه جستجو کلیک کنید. در صفحه پیش رو نتایج مختلفی برای رزرو اینترنتی بلیط هواپیما آبادان به مشهد بر حسب قیمت بلیط، ساعت پرواز، نوع هواپیما، چارتر و یا سیستمی بودن بلیط و کلاس پروازی نمایش داده شده است که به شما حق انتخاب بیشتری را از بین این نتایج می‌دهد.

قیمت بلیط هواپیما آبادان - بلیط هواپیما مشهد

پر ترددترین مسیرهای پروازی به مشهد

سوالات متداول
بالای صفحه