29 شهریور 1400
جهانگردی

محله ها ، خیابان های معروف‌ و دیدنی های دبی

دبی یکی از شهرهای زیبای امارات است، که شما به واسطه دیدنی‌های خاص آن می‌توانید تجربه ای مهیج و کاملا مقرون به‌صرفه را درطول سفر با تور دبی تجربه کنید. ورود سرمایه‌گذاران خارجی به دبی سبب رونق و پیشرفت سریع این شهر کوچک شده است. به طوری که بهترین و پیشرفته‌ترین سازه‌های بشر در دیدنی های دبی مشاهده میشود. مراکز خرید، برج‌های مرتفع، زمین‌های بین‌المللی گلف، باغ وحش‌های بزرگ، موزه‌ها و… از جمله دیدنی‌ های دبی هستند که در خیابان‌ها و محله‌های مختلف دبی وجود دارند.

ورود به هر یک از خیابان‌های دبی می‌تواند شما را به یک دنیای جدید وارد کند. به صورت کلی اگر بخواهیم در مورد دیدنی‌ های دبی با شما صحبت کنیم، باید بگوییم که می‌توانید بسیاری از خیابان‌ها و محله‌های خاص این شهر را به راحتی به عنوان مکانی جذاب و دیدنی در نظر بگیرید؛ چرا که انواع محله‌ها و خیابان‌های معروف دبی در خاورمیانه بسیار معروف هستند. به طوری که از همان ابتدای کار مردم بعد از رسیدن به دبی قدم زدن در این خیابان‌ها را با بهترین حس خود تجربه می‌کنند. لذت سفر باید طوری باشد که انسان هیچگاه در انتخاب محل و مکان خود تردید نکند.

جاذبه های موجود در خیابان داون تاون از دیدنی های دبی

نمایی از شهر دبی کشور امارات

خیابان «داون تاون» یکی از خیابان‌های فوق العاده زیبا و توریستی شهر دبی در امارات است و این خیابان را می‌توان یکی از دیدنی‌ های دبی در نظر گرفت که در نوع خود بی‌نظیر است. همچنین دقت داشته باشید که  زمان قدم زدن و حضور در این خیابان بی نظیر به راحتی می‌توانید از آبنمای خاص و زیبای این خیابان بازدید کرده و مراکز فوق‌العاده خاص آن نیز به راحتی خرید کنید.

اما برج خلیفه در این خیابان یکی از جذابیت‌های گردشگری و توریستی آن محسوب می‌شود که مطمئنا از حضور در این خیابان پشیمان نخواهد کرد. هرگونه بخواهید حساب کنید دیدنی‌ های دبی از اول تا آخر به برج خلیفه مربوط می‌شود؛ زیرا این برج استانداردهای خاصی را در ساخت خود لحاظ کرده است و مهم‌تر از همه این که شما می‌توانید از بسیاری از خدمات آن به نحو احسن استفاده کنید؛ مانند انواع فروشگاه در داخل برج و یا استخر زیبا و مرتفعی که هرساله تعدادی توریست را به خود جذب می‌کند.

مراکز خرید از دیدنی های دبی

وجود مرکز خرید دبی مال که در خیابان داون تاون قرار گرفته است توانسته رونق اقتصادی خاصی را برای این خیابان به وجود آورد. به خاطر ساختار خاص تمام خیابا‌ن‌ها و همچنین وجود مراکز خرید و برج‌های فوق العاده زیبا شما می‌توانید این خیابان را به عنوان یکی از دیدنی‌ های دبی در نظر بگیرید.

برج ساعت در خیابان الرقه یکی از دیدنی های دبی

برج ساعت در خیابان الرقه از دیدنی های دبی

از جمله دیدنی‌ های دبی می‌توان به برج ساعت که در خیابان الرقه قرار دارد اشاره کرد. این خیابان برج ساعت را که از برج‌های بسیار خاص و کلاسیک دبی است را در زیبایی‌های خود جای داده است. شما می‌توانید ارزش واقعی این خیابان را درک کنید. توصیه ما به شما این است که در هنگام عبور از خیابان الرقه سعی کنید از مغازه‌های خاص عطرفروشی، عطرهای خوش‌بو و البته با کیفیت را برای خرید انتخاب کنید؛ چرا که بدون هیچ اغراقی دبی همیشه محصولات خود را تنها با کیفیت بالا ارائه می‌دهد. مشتری تنها به واسطه کیفیت می‌تواند دوباره به خرید خود فکر کند و به دلیل دیدنی‌های فوق‌العاده زیبای دبی هر ساله بسیاری از مردم یکی از سفرهای خارجی و ثابت خود را  در امارات و شهر دبی رد نظر می‌گیرند.

اما اگر از بحث اصلی دور نشویم شما می‌توانید خیابان الرقه را یکی از خیابان‌های خاص برای خرید طلا و جواهرات برند در نظر بگیرید. البته این خیابان به واسطه رستوران‌های خاص و زیبایی که دارد مورد استقبال قرار گرفته و گردشگران نمی‌توانند این خیابان را به عنوان دیدنی‌ های دبی به یاد نیاورد. درهرصورت دیدنی‌های شهر دبی آنقدر چشم نواز و خاص است که شما تمام طول سفر خود را می‌توانید بدون هیچ گونه توقفی تنها به گشت و گذار بپردازید.

هتل های خاص خیابان جمیرا

هتل های خاص و جذاب  جمیرا از دیدنی های دبی

اما یکی از خیابان‌های دیگر که جزء دیدنی‌ های دبی محسوب می‌گردد خیابان جمیرا نام دارد. شما این خیابان را به راحتی در زمره هتل‌های آن می‌توانید انتخاب کنید. خیابان جمیرا را به‌خاطر معروفیت بالای امکان تفریحی که در ان وجود دارد یکی از دیدنی‌ های دبی به شمار می‌آورند. به همین دلیل است که دیدنی‌های این شهرهیچ گاه تمامی ندارد چرا که در انواع خیابان‌های آن سراسر زیبایی نهفته است.

خیابان جمیرا به خاطر وجود تفریحات خاصی که دارد و همچنین داشتن برج‌های پیشرفته و لوکس جزء خیابان‌های بسیار گران در دبی محسوب می‌شود.

اما در این بین خیابان شیخ زائد را نباید فراموش کنیم؛ چرا که  این خیابان به راحتی جزء خیابان‌هایی نام گرفته است که شما می‎توانید ساحل را از آن به بهترین شکل ممکن مشاهده کنید. به خاطر پل‌های هوایی بی‌نظیر و خاص آن محوریت رونق اقتصادی را در این خیابان احساس خواهید کرد. با عبور از این پل‌های هوایی می‌توانید به راحتی به خیابا‌ن‌های مختلف دبی دسترسی پیدا کنید.

چشم اندازی از نمای کلی دیدنی های دبی و خیابان های شهر

سخن پایانی

سعی کنید همیشه قبل از سفر همانند یک گردشگر باهوش رفتار کنید. به این جهت که اگر شما دیدنی‌های خاص یک شهر را بشناسید. بهترین استفاده را از سفر خود خواهید برد. دیدنی‌ های دبی به بنادر، خیابان‌ها، محله‌ها، پارک‌های آبی، مجتمع‌های خرید، برج‌ها، موزه‌ها و بسیاری از موارد اینچنینی اشاره دارد.

صددرصد خیابان‌های فوق‌العاده خاص و تجاری دبی خواهد توانست شما را از انتخاب این شهر به عنوان شهری برای گشت و گذار راضی نگه دارد. شما چنانچه به هر کدام از خیابان‌های معروف و زیبای دبی سفر کرده‌اید می‌توانید تجربه سفر خود را با ما و دیگر کاربران در میان بگذارید و از دیدنی های دبی بیشتر برای ما اشتراک بگذارید.

نظرات کاربران