27 خرداد 1400
راهنمای سفر

شرکت هواپیمایی امارات ، از بهترین های جهان

چنانچه بخواهیم در مورد آغاز کار شرکت هواپیمایی امارات صحبت کنیم می‌توانیم پروازهای بمبئی و دهلی را در گروه اولین پروازها برای این شرکت معتبر هواپیمایی در نظر بگیریم.
این ایرلاین به واسطه کادر مجرب و متخصص خلبانی خود همچنین توانسته در مدت کمی به یکی از قدرتمندترین شرکت‌های معروف و محبوب هواپیمایی در خاورمیانه تبدیل شود. شما می‌توانید پروازهای این شرکت هواپیمایی را به خاورمیانه، جنوب شرق آسیا، آمریکای شمالی، اروپا، آفریقا و شبه قاره هند برای پرواز به یاد داشته باشید.
در حالت کلی تمامی این مسیرها را اگر در کنار یکدیگر قرار دهید شاید بتوان این نکته کلیدی را مطرح کرد که ۵ قاره به راحتی تحت پوشش شرکت هواپیمایی امارات قرار گرفته است. با این مطلب از سه کلیک همراه باشید تا راهنمایی های لازم را در هنگام خرید بلیط هواپیما از این ایرلاین بدست آورید.

ویژگی‌های خاصی مانند خدمات سرویس‌دهی مناسب در هنگام پرواز توانسته این شرکت را همیشه در گروه محبوب‌ترین و پر طرفدارترین شرکت‌های هواپیمایی قرار دهد؛
چرا که ناوگان شرکت مربوطه جزء جوان‌ترین ناوگان‌ها به حساب می‌آید. شما ظرفیت ۴۸۹ الی ۴۹۱ مسافر را میتوانید برای هواپیماهای پروازی این شرکت در نظر بگیرید.

سالن‌های انتظار استاندارد شرکت هواپیمایی امارات

آن دسته از عزیزانی که تجربه انواع سفر هوایی در شرکت هواپیمایی امارات را داشته‌اند شاید به واسطه مدل خاص سالن‌های انتظار این شرکت هیچ‌گاه نتوانند خاطرات دلپذیر سفر خود را از یاد ببرند؛
چرا که انواع سالن انتظار این شرکت هواپیمایی به شکل گسترده و عظیم توانسته است به قدرت بالای شرکت هواپیمایی امارات برای ارائه خدمات خود اشاره واضح و آشکار داشته باشد. شما در سالن انتظار به بهترین شکل ممکن خواهید توانست معنی و مفهوم انتظار را به راحتی از یاد ببرید.
به این دلیل که با وجود انواع منبع سرگرمی همانند مجله‌های متنوع در کنار سیستم وای فای قوی و مهم‌تر از همه صندلی‌های استاندارد برای راحتی حال مسافران بدون هیچ‌گونه حالت ناخوشایندی در سالن انتظار خواهید توانست منتظر پرواز خود به مقصد مورد نظر باشید.
اما انواع مختلف نوشیدنی و غذا را حقیقتا نمی‌توان جزء مزیت‌ها و امکانات فوق‌العاده سالن‌های انتظار شرکت هواپیمایی امارات در نظر نگرفت. به این دلیل که مسافران عزیز به راحتی خواهند توانست انواع غذاهای سالم و نوشیدنی‌های متنوع را حتی برای کودکان و نوجوانان خود به نحو احسن مورد استفاده قرار دهند.
انواع غذاهای سبک و هم‌چنین مدل‌های متفاوت قهوه و آب‌میوه را شما در سالن انتظار این شرکت هواپیمایی می‌توانید انتظار داشته باشید. خاطر نشان می‌کنیم که تمامی استاندارد‌ها از نظر بهداشتی برای ارائه انواع غذا و نوشیدنی به بهترین شکل ممکن رعایت شده است.

اهمیت تخصص و تجربه کارمندان شرکت هواپیمایی امارات

البته بی‌انصافی است اگر مهارت و تجربه بی‌نظیر کارمندان شرکت هواپیمایی امارات را نادیده بگیرید؛ چرا که این افراد به واسطه آموزش‌های اصولی خود همیشه با ظاهری آراسته و اخلاقی مثال زدنی شما را در طی سفر همراهی کرده و هم‌چنین در سالن انتظار به بهترین نحو ممکن خدمات ممتازی را به شما ارائه می‌دهند.
البته نکته بسیار کلیدی و خاص در مورد کارمندان این شرکت بدون شک نوع رفتار صمیمی و بسیار محترمانه این افراد است که شما راحتی هرچه بیشتری را بتوانید از همان ابتدای سفر احساس کنید.
تخصص بسیاری از کارمندان در حد بالایی است به نحوی که بسیاری از این افراد در حوزه گردشگری، معماری و گاها حقوق مدرک‌های تحصیلی قابل توجهی دارند و به همین دلیل است، که شما خواهید توانست این افراد را با مدارک تحصیلی بالا در این شرکت مشغول به کار مشاهده کنید.

 نکته مهم دیگر در مورد تبحر بالای کارکنان شرکت هواپیمایی امارات شاید تسلط به زبان انگلیسی باشد؛ البته در این بین، برخی از کارمندان باهوش زبان‌های دیگر را نیز در بین استعدادهای خاص خود لحاظ کرده‌اند.
به همین دلیل شرکت هواپیمایی امارات توانسته جزء شرکت‌های فوق‌العاده خاص در خاورمیانه محسوب شود و شما انتظار داشته باشید که از کشورهای معتبری همچون ترکیه، فرانسه و عمدتا اسپانیا افرادی را به عنوان کارمند در این نوع شرکت هواپیمایی معتبر ملاقات کنید.
شرکت معتبر هواپیمایی امارات خود توجه بسیار خاصی به کارمندان این شرکت دارد به گونه‌ای که شما رضایت خاطر را در رفتار، گفتار و کردار کارمندان به راحتی احساس خواهید کرد.

اهمیت جوان بودن ناوگان‌های شرکت هواپیمایی امارات

البته جوان بودن شرکت هواپیمایی امارات به راحتی به مسئله سازگاری با محیط زیست و همچنین مصرف بسیار پایین سوخت هواپیماهای این شرکت به صورت واضح اشاره می‌کند.
البته اگر ناوگان هوایی جوان، جدید و نو باشد عمدتا شرکت با مشکلات خاصی همچون هزینه‌های فوق‌العاده بالای اضافی و مهم‌تر از همه تنش بین کارمندان مواجه نمی‌شود.
بدین ترتیب می‌توان نقش نوع ناوگان‌های این شرکت هواپیمایی معتبر امارات را در موفقیت آن بسیار پررنگ عنوان کرد.
در مورد انواع مختلف کلاس‌های منحصربه‌فرد پروازی این شرکت هواپیمایی شما به شکل خاص می‌توانید کلاس پروازی فرست، اقتصادی و تجاری را برای این شرکت در پروازهای هوایی آن در نظر بگیرید. در کلاس پروازی فرست مسافران این اختیار را دارند که صندلی خود را به تخت تبدیل کرده و به بهترین شکل ممکن به استراحت بپردازند.
خبر خوش برای شما مسافران خوش‌سفر توجه به این مسئله است که چنانچه قصد خرید بلیط کلاس پروازی فرست را داشته باشید از همان ابتدا تا انتهای سفر شما خواهید توانست خود را به عنوان یک مسافر کاملا خاص برای دریافت خدمات در نظر بگیرید.
البته برای آن دسته از افرادی که مایل به استفاده از حمام و سرویس بهداشتی کاملا جداگانه در کلاس پروازی هستند ما خرید بلیط کلاس پروازی تجاری را توصیه می‌کنیم.

خدمات شرکت هواپیمایی امارات

سخن پایانی

همانطور که در این مقاله به آن اشاره شد شرکت هواپیمایی امارات به واسطه حرفه‌ای بودن کادر پرواز و خلبانی، خدمات ویژه سالن‌های انتظار، برخورد صحیح و مناسب کارمندان و توانسته جزء معتبرترین و معروف‌ترین شرکت‌های هواپیمایی در خاورمیانه محسوب شود. شما با تهیه بلیط‌های کلاس‌های پروازی تجاری، فرست و اقتصادی چنانچه قصد سفر به ۵ قاره را داشته باشید، بدون هیچ مشکل و محدودیتی خواهید توانست از خدمات این شرکت هواپیمایی به روز استفاده کنید.
اما چنانچه تا به حال تجربه پرواز با ناوگان‌های هواپیمایی امارات را داشته‌اید. احتمالا تجربه خاصی را به یاد دارید و به همین دلیل می‌توانید این تجربه را با ما و دیگر کاربران در میان بگذارید.

نظرات کاربران